Завідувач бібліотеки Марина Кучик.
Завідувач бібліотеки Марина Кучик.

Великі надії у вирішення завдань із підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів колектив Коростишівського педагогічного коледжу імені І.Я.Франка покладає на бібліотеку. Понад 17 років її очолює Марина Кучик.

Марина Юріївна розповіла, що нині книжковий фонд бібліотеки нараховує 50 тисяч книг, із яких 32 тисячі є навчальною літературою. Доповнюють книжковий фонд і періодичні фахові видання. За останні роки книгозбірня поновилася новими виданнями з питань педагогіки, психології, мовознавства, історії України, художньою літературою, підручниками згідно з навчальними планами та програмами.

Протягом цього року бібліотека колежу отримала декілька назв підручників і посібників, що дуже потрібні для навчання студентів майбутнім спеціальностям, зокрема, «Загальна електротехніка», «Методика навчання природознавства для початкових класів», «Методика навчання образотворчого мистецтва», «Методика навчання української мови».

Постійними читачами бібліотеки є й відмінниці, студентки випускного курсу Анна Іваніцька, Галина Печериця та Богдана Котенко. Дівчата кажуть, що бібліотека дуже допомагає їм у навчанні. Так, Анна Іваніцька майбутній учитель початкових класів та інформатики, цього року посіла перше місце в першому етапі міжнародного мовно-­літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Майбутній учитель початкових класів та з англійської мови Галина Печериця є призеркою цього конкурсу, постійною учасницею олімпіад, конференцій, авторкою статей у газеті навчального закладу «Коледжанин». Для майбутнього учителя початкових класів та інформатики Богдани Котенко, котра постійно бере участь у музичних конкурсах, олімпіадах із педагогіки, бібліотека також є важливим джерелом корисної інформації.

Користувачами бібліотеки є студенти денної та заочної форм навчання, викладачі, працівники структурних підрозділів, учителі загальноосвітніх шкіл Коростишева.

Студентки четвертого курсу Анна Іваніцька, Галина Печериця та Богдана Котенко (зліва направо) у бібліотеці.
Студентки четвертого курсу Анна Іваніцька, Галина Печериця та Богдана Котенко (зліва направо) у бібліотеці.

Погода

Веселим олівцем

Кар15012019

— Подайте на харчування…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки