Директор ПрАТ «Лугинський хлібозавод» Олександр Фрусевич.
Директор ПрАТ «Лугинський хлібозавод» Олександр Фрусевич.

 

Через жорсткі карантинні обмеження не всім виробництвам в області, на жаль, вдається нині виживати. ПрАТ «Лугинський хлібозавод», незважаючи на складну ситуацію, утримує позиції на продовольчому ринку, тому що лугинський хліб виготовляється за традиційними поліськими рецептами. Отож він має чимало своїх, так би мовити, шанувальників-споживачів.

— Як і раніше, ми випускаємо широкий асортимент хлібобулочних виробів: 23 види хліба і 26 видів булок, — зазначає директор підприємства Олександр Фрусевич. — Булочні вироби — це переважно ручна робота наших трудівниць, які ліплять, випещують і випікають смачну здобу. Дотримуємося традиційних, ще «дідівських», рецептів випікання хліба: використовуємо лише такі інгредієнти, як борошно, вода, олія, сіль. Навіть дріжджі застосовуємо не скрізь, надаючи перевагу закваскам. Хімічних добавок, барвників, підсилювачів смаку взагалі не використовуємо.

Найбільш популярні зараз види хліба — «Гречаний» із часником та «Заварний» на виноградному соці. Так званий «кирпичний» хліб теж дуже актуальний нині серед сільських споживачів. Проте смаки постійно міняються і нам доводиться розробляти нові сорти, нові рецепти. Цьогоріч «запустили» на ринок «Висівковий» та «Мускатний» хліби і зовсім новий — «Заварний», на сироватці.

— А здоба? Її зараз навіть більше споживають, ніж хліба, — уточнюю у Олександра Павловича.

— Ми ще випускаємо батони, багети і пампушки з часником. Під замовлення виготовляємо смачні короваї, теж — ручна робота.

А здоба наша включає більше двох десятків різноманітних булочних виробів з маком, сиром, горіхами, згущеним молоком. Робимо кекси для дітей. Плануємо виготовляти також торти, бізе, різноманітні тістечка. Та для цього необхідно досвідчених технологів знайти.

— Де і як реалізуєте продукцію?

— Переважно в Лугинському, Коростенському, Овруцькому, Олевському районах. Конкуренція зараз на хлібному ринку — дуже щільна, бо сюди, в поліську глибинку, ще возять хліб із Києва, Бердичева і навіть із Рівненської області. Але ми виживаємо за рахунок якості й хліб наш відчутно дешевший.

— І свої хлібовози працюють?

— У нас — 12 автолавок на ходу. Щоранку 8 хлібовозів розвозять свіжий хліб і здобу для споживачів у селах, інші — працюють у Лугинах.
На жаль, знову дорожчають борошно та електроенергія, доведеться у наступному році піднімати й ціну на продукцію, щоб не допустити збитків.

Непросто зараз виживати навіть невеликим хлібозаводам, хоча хліб люди завжди купують у першу чергу. Можливо, з часом доведеться освоювати випуск інших видів продукції. Сьогодні «моду» диктує ринок, ми повинні швидко реагувати на такі зміни, — пояснює директор Лугинського хлібозаводу.

Як бачимо, вистояти і утримати позиції на ринку вдається тим виробникам, які застосовують інноваційні підходи, економлять на енерговитратах, пропонують нові види продукції.

Фото автора.

Погода

Веселим олівцем

Фотоетюд

Фото14082020

«Масковий режим» триває.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки