Нещодавно голова обласної ради сьомого скликання Володимир Ширма привітав колектив приватного акціонерного товариства «Бердичівська фабрика одягу» (директор Галина Стукало) зі 100-річним ювілеєм і вручив Грамоту Верховної Ради України.

«Упродовж 100 років фабрика пережила різні епохи, були злети й падіння. Та все ж підприємство подолало всі перепони, і зараз це — стабільно діюче, потужне виробництво одягу.

Найцінніше, що сьогодні має швейна фабрика, це — люди, які працювали і працюють на підприємстві. Саме завдяки багатьом поколінням бердичівлян фабрика постійно розвивалася і досягла того, що вона має зараз. Працівники підприємства своєю працею доводять, що вони можуть виконувати замовлення, які потребують високої якості й швидкого виготовлення», — зазначив Володимир Ширма і побажав колективу подальшого розвитку та фінансового благополуччя.

Бердичівська швейна фабрика створена в 1920 році на базі швейних майстерень. З часом виробництво розширювалось, впроваджувались новітнє обладнання і сучасні технології. В серпні 1995 року фабрика була зареєстрована як Відкрите акціонерне товариство «Бердичівська фабрика одежі» з колективною формою власності. В 2011 році підприємство перейменоване на

Публічне акціонерне товариство «Бердичівська фабрика одягу». З 2018 року підприємство перейменоване на Приватне акціонерне товариство «Бердичівська фабрика одягу».

Підприємство досягло значних результатів у забезпеченні споживчого ринку різноманітною високоякісною продукцією, воно стало відомим далеко за межами Бердичева і вважається гордістю міста. Технологія виробництва та якість продукції відповідають міжнародним стандартам, про що свідчать численні почесні відзнаки.

Фото з сайту облради.

Погода

Веселим олівцем

Фотоетюд

Фото14082020

«Масковий режим» триває.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки