У квітні вогонь наробив лиха у лісовому масиві Богунського лісництва, поблизу обласного центру. Тоді сильний вітер обірвав електричні дроти, від цього виникла пожежа і вогонь практично знищив дворічні лісові культури, — повідомляє прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

Отож лісівники взялися за відновлення пошкоджених вогнем лісопосадок.

Варто зазначити, що у Житомирському лісгоспі вже близько 10 років практикують вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою. А саме такі саджанці, вирощені за особливою технологією в спеціальних касетах, можна висаджувати на лісових ділянках упродовж всього вегетаційного періоду, адже в них (касетах) протягом тривалого періоду зберігаються волога та поживні речовини. Це дозволяє рослині успішно прижитися на новому місці навіть тоді, коли оптимальні терміни для садіння звичайних саджанців минули.

Нещодавно працівники Богунського лісництва разом з директором Житомирського держлісгоспу Русланом Карчевським та головним лісничим Сергієм Дубницьким на трьох ділянках загальною площею 1 гектар посадили понад 5 тисяч саджанців сосни звичайної.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар29052020

— Без бахил не пущу!!!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Фотоетюд

Фотоетюд29052020

Горобина квітне рясно.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки