Баранівська ОТГ торік перемогла у конкурсі, започаткованому головою обласної ради Володимиром Ширмою задля популяризації здорового способу життя і розвитку спорту в громадах області.

Коли рішенням 17-ої сесії Житомирської обласної ради від 26 липня 2018 р. № 1134 було запроваджено обласний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини», у Баранівській громаді не вагалися, вирішили обов’язково брати участь.

Висловив свою думку й міський голова Анатолій Душко. Керівник громади був переконаний у тому, що, маючи гарну матеріальну базу й вагомі здобутки спортсменів, ми маємо великі шанси на перемогу.

Рішення прийняли, тож відділ культури, сім’ї, молоді та спорту розпочав готувати заявку на конкурс. Здавалося, що ж там складного? Але попрацювати таки прийшлося, бо потрібно було описати спортивну базу громади, систематизувати спортивні здобутки з 1 жовтня 2017 року по 30 вересня 2018 року, а їх немало.

Окрім Баранівської міської ОТГ, за перемогу в конкурсі 2018 року змагалися 14 ОТГ та 4 сільські ради. Члени комісії обласного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини», опрацювавши подані матеріали, у листопаді відвідали Баранівку. Гості разом із міським головою Анатолієм Душком і начальником відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Надією Ошатюк оглянули спортивну базу громади. Незабаром надійшла радісна звістка: Баранівська міська ОТГ виборола перше місце та звання кращої спортивної громади Житомирщини.

Нині дехто запитує: «А на що ж витрачено 200 тис. грн. премії?».

Тож одного весняного ранку беру фотоапарат і вирушаю у спортивно-парковий комплекс ім. В.Хоменка. Перше, на що звертаю увагу — кипить робота. Працівники вийшли наводити лад на території. Один із робітників ремонтував сидіння для глядачів міського стадіону «Україна».

Разом із директором стадіону О.М.Драганом прямуємо до центральної трибуни. Олександр Миколайович відкриває двері й демонструє дві оновлені роздягальні. Пишатися тут і справді є чим. Зроблено нове освітлення, підбито стелю, стіни обшито дерев’яною «вагонкою», а на підлозі укладено новеньку плитку. Замовили й встановили в роздягальнях зручні красиві меблі. Родзинкою цього ремонту стали постери зі світлинами збірної України, ветеранської збірної Баранівської громади та провідних футбольних команд Європи.

Коштом призового фонду придбали також газонокосарку, кущоріз і бензопилку. Цю техніку використовуватимуть для підтримання у належному стані футбольного поля та території спортивно-паркового комплексу ім. В.Хоменка.

Поза увагою не залишилась і дитячо-юнацька спортивна школа. Директор ДЮСШ Володимир Присяжнюк продемонстрував обновки для юних спортсменів, а саме: два комплекти форми для футболістів та десять пар шиповок для легкоатлетів. Для потреб ДЮСШ придбали також новенький комп’ютер.

Спортсмени, керівництво та жителі Баранівської громади щиро вдячні Житомирській обласній раді за організацію конкурсу, в результаті якого з’явилась можливість покращити спортивну базу ОТГ.
Баранівська громада й надалі планує розвивати фізкультуру і спорт на своїй території. Кілька місяців тому в спортивній залі фізкультурно-оздоровчого комплексу з’явилось електронне табло, яке використовується під час проведення змагань. Придбано також і велике електронне табло, яке згодом буде встановлено на міському стадіоні. А спеціалізований автомобіль для перевезення людей на інвалідних візках, який, завдяки поданому проекту до Міністерства соціальної політики, має тепер Баранівська громада, ще не один раз доставить нашу відому всій Україні команду з регбі на інвалідних візках «Спарта» на чергові змагання.

Отже, громада інвестує гроші у здоровий спосіб життя мешканців, у їхні спортивний розвиток та дозвілля.

Лариса ПИЛИПКО,
провідний спеціаліст з інформаційної роботи Баранівської міської ради.

Погода

Веселим олівцем

Кар11092020

Політичне телевізійне шоу.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО

Фотоетюд

Фотоетюд11092020

І такі «коліщата» бувають.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки