Лісничий Турчинівського лісництва Коростенського держлісгоспу Олександр Данильчук.

Цей прохолодний рекреаційний куточок, що поблизу села Старого Бобрика Хорошівського району, відомий багатьом подорожнім. Тут вже з півстоліття б’є природне джерело. Тривалий час воно було занедбаним, територія довкруж — невпорядкована, хоча вода — завжди прохолодна, прозоро­срібляста і на смак дуже приємна. У спекотні дні тут навіть черга є, люди тамують спрагу чистою джерельною водою.

Місцеві лісівники вирішили облагородити це місце.

Лісничий Турчинівського лісництва Коростенського держлісгоспу Олександр Данильчук каже, що зробили все капітально, з душею і господарським розмахом. Із каменю, бруківки. Насамперед, облаштували нову відмостку, встановили альтанку для відпочинку, провели озеленення довколишньої території (висадили близько 50 декоративних туй). Лише гранітні перила чого варті! Лісівники все це підтримують у належному стані, оберігають, навіть прибирають за недобросовісними й неохайними відвідувачами.

У прес­службі обласного управління лісового і мисливського господарства нам повідомили, що ідея облаштування цього природного джерела належить керівнику обласного лісомисливського відомства Андрію Курінському. Основним виконавцем оздоблювальних робіт був Коростенський держлісгосп, а співфінансували проект усі держлісгоспи області. Вартість робіт лісівники скромно замовчують. Кажуть лише, що хотіли зробити приємне людям і щоб самим було приємно дивитися на досконалість роботи. І схоже, що вони досягли мети — люди завжди будуть їм вдячні за турботу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити