Овен. Дійте розмірено і чітко. Перешкоджатимуть в роботі деякі переміни, але помилок уникнете, якщо не будете поспішати. Дні сприяння: 28, 3. Не пощастить: 1, 2.

Телець. Зробіть паузу та проаналізуйте свої досягнення. Економте і час, і власні сили, і кошти. Дні сприяння: 27, 1. Не пощастить: 28.

Близнюки. Довіряйте думці колективу. Ваш обранець (обраниця) доведуть, що вас люблять і цінують. Дні сприяння: 29, 1. Не пощастить: 30.

Рак. Не варто спочивати на лаврах чи опускати руки. Не втрачайте віру в себе та наведіть порядок у паперах та у власних думках. Дні сприяння: 27, 30. Не пощастить: 28, 2.

Лев. Не слід братися за довгострокові проекти. Помилки стануть неабиякими перешкодами на шляху до цілі. День сприяння: 3. Не пощастить: 2.

Діва. Наберіться терпіння — воно вам буде особливо потрібне в цей період. Витрати — невеликі, але й значних прибутків не очікуйте. День сприяння: 29. Не пощастить: 30, 1.

Терези. Уточнюйте й перевіряйте деталі домовленостей, щоб не набути серйозних проблем згодом. Врегулюйте конфлікти, які виникнуть. Дні сприяння: 1, 2. Не пощастить: 28, 3.

Скорпіон. Можлива щедра винагорода за працю. Приділяйте більше уваги вашій другій «половині». День сприяння: 28. Не пощастить: 27, 1.

Стрілець. У вас з’явиться «друге дихання». Очікуйте на значне поповнення бюджету. День сприяння: 30. Не пощастить: 29.

Козеріг. Позбудьтеся всього зайвого, що заважає вам рухатися вперед. Бажано не перевтомлюватися й більше відпочивати. Дні сприяння: 28, 2. Не пощастить: 30.

Водолій. Корисні знайомства стануть у пригоді в майбутньому. Не випускайте з поля зору навчання дітей. День сприяння: 2. Не пощастить: 3.

Риби. На порозі — великі зміни. Фінансове становище зміцниться. Дні сприяння: 30, 1. Не пощастить: 29.

 

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні — 29 листопада, 2 грудня. 

27 листопада — чекайте на гостей. Не переїдайте і не вживайте алкоголю.
28 листопада — вас підтримають друзі.
30 листопада — уникайте суперечок і не давайте обіцянок.
1 грудня — сприятлива пора для вирішення фінансових питань.

Погода

Веселим олівцем

Кар19102018

— Вам пакет з ручками чи без?— Якщо можна, то з ніжками — щоб поруч ішов…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Лінки