Овен. Витрати будуть прогнозовані й не дуже великі. Конфлікти в сім’ї затихнуть. Бажано подбати про зміцнення імунітету. Дні сприяння: 7, 12. Не пощастить: 10, 11.

Телець. Владнаються проблеми, пов’язані з різними домовленостями. Самотні представники цього знаку можуть зустріти любов усього свого життя, а сімейні — помиряться. Дні сприяння: 6, 10. Не пощастить: 7.

Близнюки. Ділова сфера забиратиме багато часу. А в особистій — дружні стосунки перетворяться на романтичні. Дні сприяння: 8, 12. Не пощастить: 9.

Рак. Завершуйте ті завдання, які вже розпочали. Зав’яжуться перспективні знайомства. Дні сприяння: 9, 12. Не пощастить: 7, 10.

Лев. Покладіться на час: нехай все йде, як іде. Форс­мажор не передбачається. Очікуйте прибутку від нерухомості (або ж отримаєте кредит). День сприяння: 12. Не пощастить: 11.

Діва. Не ставте себе у вузькі рамки. Настане бажана визначеність в особистих справах. День сприяння: 8. Не пощастить: 9, 10.

Терези. Кар’єрне зростання, успіх у справах. Можливе розлучення зі старим коханням, але самотніми ви довго не будете. Дні сприяння: 10, 11. Не пощастить: 7, 12.

Скорпіон. Можлива зміна місця роботи на перспективніше або ж підвищення по службі. Є шанс узяти шлюб. День сприяння: 7. Не пощастить: 6, 10.

Стрілець. Позиції, які ви здасте тепер, повернете собі згодом і навіть поліпшите їх. Маленькі інтриги вдасться приховати. День сприяння: 9. Не пощастить: 8.

Козеріг. Хороші новини, цікаві поїздки. Матеріальне становище поліпшиться. Дні сприяння: 7, 12. Не пощастить: 6, 9.

Водолій. Намітяться переконливі проекти поза службою. Можете власне хобі перетворити на бізнес. В дорозі — доленосна зустріч. Дні сприяння: 8, 11. Не пощастить: 12.

Риби. Погляньте під новим кутом на свої проблеми — і побачите оптимальне рішення. Взаємні претензії в родині врегулюються. Дні сприяння: 9, 10. Не пощастить: 8.

 

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні — 6, 7 листопада.

6 листопада — не піддавайтеся на провокації.
7 листопада — обманний день.
8 листопада — не відмовляйте тим, хто просить допомоги — це окупиться сторицею.
9 листопада — не приймайте важливих рішень.
10 листопада — можливий спалах ревнощів.
11 листопада — остерігайтеся матеріальних втрат.

Погода

Веселим олівцем

Кар07122018

— На кого ж ви мене залишаєте?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки