Овен. Доведеться багато працювати. Фінансове становище поліпшиться. Дні сприяння: 5, 10. Не пощастить: 8, 9.

Телець. Довіряйте інтуїції. Можлива несподівана перевірка. Витрати перевищать доходи. Дні сприяння: 4, 8. Не пощастить: 5.

Близнюки. Не вимагайте неможливого. Перемовини з іноземними партнерами щодо раніше укладених угод. Дні сприяння: 6, 9. Не пощастить: 7.

Рак. Ситуація зміниться на вашу користь. У ваших руках опиниться «синиця», хоча ви мріяли про «журавля в небі». Дні сприяння: 4, 7. Не пощастить: 5, 9.

Лев. Успішні контакти з колегами з-за кордону. Супере-чки в колективі не вплинуть на ваш позитивний настрій. День сприяння: 10. Не пощастить: 9.

Діва. Ваші сміливі ідеї матимуть підтримку. Остерігайтеся обману в близькому оточенні. День сприяння: 6. Не пощастить: 7, 8.

Терези. Можливі різкі обмеження. Проаналізуйте обстановку й зменшіть темпи. Контролюйте ситуацію. Дні сприяння: 8, 9. Не пощастить: 5, 10.

Скорпіон. Напружений період підійде до завершення. Очікуйте романтичної поїздки. День сприяння: 5. Не пощастить: 4, 8.

Стрілець. Підтримка впливової особи, вигідні оборудки, підвищення по службі. Самотнім представникам цього знаку «світить» перспективне знайомство. День сприяння: 7. Не пощастить: 6.

Козеріг. Приємні сюрпризи. Матеріальне становище поліпшиться, сімейні стосунки налагодяться. Дні сприяння: 5, 9. Не пощастить: 4, 7.

Водолій. Помітних змін очікувати не варто. Уникайте улесливих осіб. Перешкоди долайте в парі з близькою особою. Дні сприяння: 6, 9. Не пощастить: 10.

Риби. Згладжуйте гострі кути. В любовних стосунках вистачатиме «перцю», але ж не захоплюйтеся крайнощами. Дні сприяння: 7, 8. Не пощастить: 6.

 

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні — 5, 6, 8 вересня.

4 вересня — не слід на все гостро реагувати.
7 вересня — не ускладнюйте собі життя.
8 вересня — конфліктний день.
9 вересня — влаштуйте для себе свято.
10 вересня — на­беріться оптимізму.

Погода

Веселим олівцем

Кар11052018

— Я не п’ю, у мене — виразка. — Друже, я теж тут з дружиною.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати 29092017

«А це — моя молода команда».

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки