Овен. З’явиться можливість реалізувати професійні та особисті плани. Ваші вказівки домашні не поспішатимуть виконувати. Дні сприяння: 29, 3. Не пощастить: 1, 2.

Телець. Перегляньте різні табу й позбудьтеся непотрібних речей. Фінанси можуть «заспівати романси». День сприяння: 1. Не пощастить: 29.

Близнюки. Рішення про інвестиції ретельно обміркуйте. Побалуйте себе чимось приємним. Дні сприяння: 30, 2. Не пощастить: 31.

Рак. Все буде залежати від ваших сміливості й наполегливості. Не відмовляйте собі в тому, чого хочеться. День сприяння: 31. Не пощастить: 29, 2.

Лев. Якщо намітили великі покупки, то для цього саме настав час. У самотніх представників знаку намітиться роман. День сприяння: 3. Не пощастить: 2.

Діва. Не відмовляйте родичам, які проситимуть допомоги. Зустрінете на вечірці близьку вам по духу особу. День сприяння: 30. Не пощастить: 31, 1.

Терези. Реалізуєте нові ідеї. Коло ваших друзів розшириться. В особистому житті — цікаві зустрічі. Дні сприяння: 29, 1, 2. Не пощастить: 29, 3.

Скорпіон. Отримаєте саме те, на що розраховували. В дорозі остерігайтеся стихії. День сприяння: 29. Не пощастить: 1.

Стрілець. Навідають родичі здалека. Домашні справи довірте своїй другій «половинці». День сприяння: 31. Не пощастить: 30.

Козеріг. Ваші бажання можуть не відповідати реальним можливостям. Покладайтеся лише на власні сили й не чекайте чиєїсь допомоги. Дні сприяння: 29, 2. Не пощастить: 31.

Водолій. Сім разів відміряйте, а тільки один раз відріжте. Якщо невпевнені в чомусь, то довірте вибір близьким особам. Дні сприяння: 30, 2. Не пощастить: 3.

Риби. Доля приготує сюрпризи. Виявляйте більше наполегливості — і матимете успіх. Дні сприяння: 31, 1. Не пощастить: 30.

Погода

Веселим олівцем

Кар11052018

— Я не п’ю, у мене — виразка. — Друже, я теж тут з дружиною.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати03112017

Котику-­братику, поділися обідом!

Фото Людмили Лобачової. м. Житомир.

Лінки