Овен. Не метушіться в справах, спокійно чекайте, поки все владнається. Остерігайтеся простуд і загострення хронічних недуг. Дні сприяння: 23, 28. Не пощастить: 21.

Телець. Не нервуйтеся з будь-якої причини. Бережіть здоров’я та нерви. День сприяння: 26. Не пощастить: 25.

Близнюки. Фінансове становище поліпшиться. Відкладіть поїздки на потім. Подбайте про власне здоров’я. День сприяння: 24. Не пощастить: 25.

Рак. Допоможуть вирішити проблеми близькі родичі. Намагайтеся менше нервувати, бо розтратите свою енергію марно. Дні сприяння: 22, 25. Нещасливих днів немає.

Лев. На службі й у стосунках з партнерами зберігатиметься стабільність. Не варто, однак, перевіряти її на міцність. Слід подумати про благодійність. День сприяння: 28. Нещасливих днів немає.

Діва. Далекі поїздки — небажані. Проблеми в родині коштуватимуть нервів і грошей. День сприяння: 24. Не пощастить: 26.

Терези. Не приймайте поспішних рішень. Доведеться робити складний вибір. День сприяння: 26. Нещасливих днів немає.

Скорпіон. Нагадають про себе минулі проблеми. Спрямуйте свої сили на здійснення наміченого. День сприяння: 23. Не пощастить: 22.

Стрілець. Не вірте всьому, що вам обіцяють. Існує ризик обману. Варто берегти здоров’я. День сприяння: 24. Не пощастить: 25.

Козеріг. Ваші енергійність та чарівність помітить і оцінить оточення. Зробіть крок назустріч особі, яка хоче з вами зблизитися. День сприяння: 27. Не пощастить: 22.

Водолій. Не поспішайте купувати дорогі речі. У ваше життя може увійти високе почуття. День сприяння: 27. Не пощастить: 28.

Риби. Варто уникати крайнощів і в роботі, і в домашніх клопотах, щоб не перевтомлюватися. Уникайте занадто нав’язливих осіб. День сприяння: 26. Не пощастить: 24.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 22, 23, 27 листопада.

24 листопада — правильно розподіліть свої сили.
25 листопада — досягнете наміченої цілі.
26 листопада — доведеться по-новому поглянути на свою діяльність.
28 листопада — з’явиться можливість виправити помилки.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати13102017

На волі — краще, ніж на прив’язі!

Фото Богдана ЛІСОВСЬКОГО.

Гороскоп

Лінки