ОВЕН. Фінансова сфера — нестабільна. Можливо, витратите на щось велику суму. Закохані та подружні пари переживуть складний період. Днів сприяння слід почекати. Не пощастить: 19.

ТЕЛЕЦЬ. Матеріальний стан — нейтральний. Хтось із близьких вимагатиме компенсації витрат і ви будете змушені зробити це в розумних рамках. День сприяння: 19. Не пощастить: 18.

БЛИЗНЮКИ. Зосередитеся на кар’єрі й зароблянні грошей. Романтичні стосунки з «другою половинкою» відійдуть на другий план. Дні сприяння: 17, 21. Не пощастить: 18.

РАК. Значні витрати очікують на вас. Остерігайтеся конфліктів з родичами. День сприяння: 15. Не пощастить: 20.

ЛЕВ. Можете опинитися на межі розриву стосунків з коханою особою. Бережіть себе й уникайте надмірностей. День сприяння: 21. Не пощастить: 20.

ДІВА. З проблемами, які вас хвилюватимуть, швидко не впораєтеся. Попсують нерви й суперечки з родичами. День сприяння: 17. Не пощастить: 18.

ТЕРЕЗИ. Будете вирішувати сімейні проблеми. Молодші члени родини потребуватимуть матеріальної підтримки. День сприяння: 19. Не пощастить: 18.

СКОРПІОН. Минулі домовленості перестануть бути актуальними. Знову постане питання про нерухомість. День сприяння: 16. Не пощастить: 15.

СТРІЛЕЦЬ. Остерігайтеся помилок у роботі та інтриг. Непорозумінь з близькими не уникнути. День сприяння: 17. Не пощастить: 18.

КОЗЕРІГ. Можете потрапити в складну чи делікатну ситуацію. Але не все так критично, як здається. Невдовзі вдасться владнати складнощі. День сприяння: 20. Не пощастить: 15.

ВОДОЛІЙ. На вашу користь вирішаться суперечки та конфлікти. Сімейні пари здобудуть перемогу в питаннях, пов’язаних з майном. День сприяння: 17. Не пощастить: 21.

РИБИ. Перемовини щодо нової роботи або ж нового бізнесу. Не ризикуйте, бережіть здоров’я. День сприяння: 15. Не пощастить: 17.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступнпгв тижня - 18, 21 листопада.

15 ЛИСТОПАДА — втілюйте задумане в життя.
16 ЛИСТОПАДА — мобілізуйте всі сили.
17 ЛИСТОПАДА — не лінуйтеся і досягнете хороших результатів.
19 ЛИСТОПАДА — позбудьтеся всього непотрібного.
20 ЛИСТОПАДА — займіться тим, що приносить задоволення.

Погода

Веселим олівцем

— Клянуся, до весілля вона була Снігуронькою!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Гороскоп

Лінки