ОВЕН. Приємні сюрпризи у фінансовій сфері. Можливі проблеми з близькою людиною. День сприяння: 17. Не пощастить: 15.

ТЕЛЕЦЬ. У ситуації, що складеться, намагайтеся зайняти миролюбну позицію. Не варто перевтомлюватися — подбайте про здоров’я. День сприяння: 15. Не пощастить: 14.

БЛИЗНЮКИ. Здійсниться нарешті ваша давня мрія. Рідні потребуватимуть посиленої уваги. День сприяння: 17. Не пощастить: 14.

РАК. Родичі підтримають вас матеріально. Багато часу забиратимуть домашні клопоти. Дні сприяння: 11, 14. Не пощастить: 16.

ЛЕВ. Можливі неузгодження на службі, що потребуватимуть консультації з юристами. З фінансами — невизначеність. День сприяння: 17. Не пощастить: 16.

ДІВА. Доведеться добряче попрацювати, й матеріальне збагачення не забариться. Значні кошти, однак, витратите на особисті та родинні потреби. Днів сприяння доведеться почекати. Не пощастить: 15.

ТЕРЕЗИ. Неспокійний тиждень — проблеми з партнерами й конкурентами. Самотнім вдасться відновити давні стосунки. День сприяння: 15. Нещасливих днів немає.

СКОРПІОН. Ваш бізнес може поширитися навіть за кордон. Надійде прибуток з нерухомості. Остерігайтеся загострення хронічних хвороб. День сприяння: 12. Не пощастить: 15.

СТРІЛЕЦЬ. Перегляньте свої витрати, щоб трохи заощадити кошти на майбутнє. Поліпшення ситуації в сім’ї, у романтичнім сфері. День сприяння: 13. Не пощастить: 14.

КОЗЕРІГ. Визначте перспективи в професійній сфері, де можливі серйозні зміни. Витрати зменшаться, фінансова ситуація стабілізується. День сприяння: 16. Не пощастить: 11.

ВОДОЛІЙ. Важливе рішення приймете разом з партнерами і воно задовольнить усіх. Нові знайомства очікують на тих, хто шукає пару. День сприяння: 16. Не пощастить: 17.

РИБИ. Вигідна угода чи кредит поправлять ваше фінансове становище. Сімейні турботи для вас будуть на першому місці. День сприяння: 15. Не пощастить: 13.

 

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня -14, 15 жовтня.

11 ЖОВТНЯ — вдасться вирішити складні завдання.
12 ЖОВТНЯ — беріться за відповідальні справи.
13 ЖОВТНЯ — зміцнюйте свої професійні позиції.
16 ЖОВТНЯ — вдалий день для купівлі.
17 ЖОВТНЯ — присвятіть цей день відпочинку.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар1102021

— Якщо вас нічого не турбує і почуваєте себе абсолютно здоровим, то навіщо прийшли на прийом?— Лікарю, так, кажуть, що це ж і є перша й головна ознака коронавірусу.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати08122017

 

Хазяїн кудись поїхав — і так довго його немає...

Фото Сергія ЛИПКА.

Лінки