Овен. Ваше фінансове становище буде поліпшуватися. Приємні сюрпризи від коханої людини. Дні сприяння: 6, 11. Не пощастить: 9.

Телець. Якщо будете розумно економити, то зумієте нагромадити потрібну суму. З рідними намагайтеся не конфліктувати. День сприяння: 5. Не пощастить: 8.

Близнюки. Не говоріть зайвого, бо виникнуть проблеми на роботі. Напружена обстановка пануватиме на особистому фронті. День сприяння: 6. Не пощастить: 8.

Рак. Відчуєте нарешті надійну опору. Не шукайте проблем там, де їх немає. День сприяння: 5. Не пощастить: 10.

Лев. Доведеться на деякий час відмовитися від зайвих забаганок і жити простіше та економніше. У стосунках з близькою особою слід знайти компроміс. День сприяння: 11. Не пощастить: 10.

Діва. Зароблене вкладіть у щось цінне. Непостійність в коханні не піде вам на користь. День сприяння: 7. Не пощастить: 9.

Терези. Начальство відзначить вас за працьовитість і старанність. Нове почуття захопить — і можете зробити щось не властиве вам. День сприяння: 9. Не пощастить: 6.

Скорпіон. Найцікавіші проекти й завдання будуть діставатися вам. Сподівайтеся на допомогу колег. Уникайте конфліктів у родині. День сприяння: 6. Не пощастить: 5.

Стрілець. Пасивний тиждень. Не поспішайте змінювати місце роботи, поки не переконаєтеся, що вам буде там ліпше. День сприяння: 7. Не пощастить: 8.

Козеріг. На службі — навала проблем. Зате прибуток вас не розчарує. Віддайте борги. День сприяння: 6. Не пощастить: 5.

Водолій. Затрачені зусилля не виправдають себе матеріально. Економте кошти й відмовтеся від шкідливих звичок. День сприяння: 7. Не пощастить: 11.

Риби. Ваше вміння відкладати необхідні фінанси на складний період пригодиться тепер — криза вас не торкнеться. Почуттям не вистачає романтики — тож згадайте про неї. День сприяння: 9. Не пощастить: 7.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 5, 7, 8, 11 квітня.

6 квітня — пропозицій, які надійдуть, можна прийняти.
9 квітня — проаналізуйте помилки.
10 квітня — домашні клопоти.