Овен. Спокійний тиждень. Однак бережіть кошти, бо передбачаються чималі витрати. День сприяння: 16. Не пощастить: 19.

Телець. Спрямуйте свою енергію в потрібне русло. Уникайте конфліктів з рідними. День сприяння: 19. Не пощастить: 18.

Близнюки. Поділіться своїми ідеями з партнерами. Можна зважитися на деякий ризик. Дні сприяння: 17, 21. Не пощастить: 18.

Рак. Не приймайте необдуманих рішень і не робіть поспішних висновків. Покладайтеся лише на власні сили. День сприяння: 15. Не пощастить: 20.

Лев. Проблеми в професійній сфері. Натомість в особистому житті — гармонія. Партнер підставить вам плече і ви подолаєте всі перешкоди разом. День сприяння: 21. Не пощастить: 20.

Діва. На службі виникнуть деякі труднощі, але це не позначиться на матеріальному становищі. Не перевтомлюйтеся. Бережіть здоров’я. День сприяння: 17. Не пощастить: 18.

Терези. Не бійтеся прагнути того, про що мріяли, майбутнє — у ваших руках. В сім’ї — деякі непорозуміння, клопоти з дітьми. День сприяння: 19. Не пощастить: 16.

Скорпіон. Сміливо втілюйте намічене в життя. Можливі проблеми з нерухомістю. Подолаєте їх з допомогою друзів. День сприяння: 16. Не пощастить: 15.

Стрілець. Доведеться шукати компроміс у стосунках з колегами. Фінансовий стан — стабільний. Виникнуть проблеми з родичами. День сприяння: 17. Не пощастить: 18.

Козеріг. У сім’ї й на роботі — неспокійна обстановка. Незгоди з дітьми заберуть чимало енергії та коштів. Бережіть нерви. День сприяння: 20. Не пощастить: 15.

Водолій. Багато що зміниться у вашому оточенні, але це буде лише на користь. На професійній ниві досягнете нових вершин. Дні сприяння: 17, 20. Не пощастить: 21.

Риби. Робіть те, що вам подобається, а не лише необхідне. Приділяйте собі більше часу, даремно не нервуйтеся. День сприяння: 15. Не пощастить: 17.

Несприятливий для здоров’я, «магнітний» день наступного тижня — 19 лютого.

15 лютого — будуйте плани на майбутнє.
16 лютого — цікаві пропозиції.
17 лютого — ставтеся уважно до дрібниць.
18 лютого — можливі складні ситуації.
20 лютого — надійде важлива інформація.
21 лютого — контакти з близькими людьми.

Погода

Веселим олівцем

Кар23022021

— Тільки-но призначили начальником, відразу така біда почала з’являтися.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати 29092017

«А це — моя молода команда».

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки