Овен. Можуть з’явитися нові цікаві ідеї, які захоплять вас. На роботі постарайтеся проявити себе з найкращого боку, начальство за вами спостерігає. Також вдасться реалізувати давні мрії, що стосуються особистого щастя.

Телець. Покажіть себе на роботі й у навчанні. Постарайтесь приймати самостійні рішення, не озираючись на начальство та колег. Суботу-неділю проведіть у тісному родинному колі, приділіть увагу дому та дітям.

Близнюки. Успіх залежить від того, наскільки ретельно продумаєте всі варіанти розвитку подій. Інтуїція не підведе. Ваші життєрадісність та оптимізм сподобаються багатьом і сприятимуть зростанню вашої популярності.

Рак. Навіть у проблемах і випробуваннях можна знайти щось корисне для себе, просто спостерігаючи за розвитком подій. Однак вплутуватись у чужі інтриги та конфлікти не варто.

Лев. Сприятливий період для початку нових і важливих справ. Однак остерігайтеся швидких рішень, будьте стриманішими у прояві емоцій і не розповідайте про себе занадто багато. У вихідні не зашкодять свіжі враження, поїздки.

Діва. На роботі можете самі собі нашкодити, провокуючи якісь конфліктні ситуації. Суботу-неділю проведіть у теплій компанії друзів або подруг. І не діставайте домашніх своїми критичними зауваженнями.

Терези. На вашому шляху можуть виникнути перешкоди, але ви успішно їх подолаєте і швидко про них забудете. Зараз ви сповнені сил та ентузіазму втілити в життя якийсь грандіозний проект. Про всяк випадок будьте скромнішими та стриманішими.

Скорпіон. Сприятливий період ділової та творчої активності допоможе розкрити ваш творчий потенціал і реалізувати давно задумані плани. Вихідні постарайтеся провести в спокійній обстановці, просто побудьте на самоті.

Стрілець. Поки що відпочивайте, накопичуйте знання та сили — от-от почнеться стрімкий зліт активності та приплив нової життєвої енергії. У вихідні не забудьте про старих добрих друзів. Нагадають про себе і діти.

Козеріг. Цього тижня ви «дістанете» кого завгодно. Будьте доброзичливими й хоч трохи поблажливими до оточуючих, не чіпляйтеся до дрібниць. У вихідні ваші бажання можуть розійтися з можливостями. \

Водолій. Чи буде цей тиждень нудним та рутинним, залежить від вас самих. Не пропустіть нову цікаву пропозицію. Вище голову! Використайте свої авторитет і чарівність для досягнення своєї мрії. І не забудьте відпочити у вихідні.

Риби. Наближається світла смуга у вашому житті. Нарешті вдасться покінчити зі старими проблемами і взятися за щось нове і перспективне. До речі, саме час позбутися шкідливих звичок та всякого старого мотлоху.

Брати наші менші

Брати08122017

 

Хазяїн кудись поїхав — і так довго його немає...

Фото Сергія ЛИПКА.

Лінки