Овен. Нові кар’єрні пропозиції — в тому числі й на старому місці роботи. В сім’ї можливі побутові проблеми. Дні сприяння: 19, 24. Не пощастить: 21.

Телець. Щоб поліпшити фінансове становище, доведеться багато працювати. Не переоцінюйте однак свої можливості й економте кошти. День сприяння: 22. Не пощастить: 20, 24.

Близнюки. В професійній сфері вийдете на такий рівень, про який і не мріяли. Самотні знайдуть другу половинку в своєму оточенні. Дні сприяння: 19, 25. Не пощастить: 21.

Рак. З’являться нові друзі, захоплення, робота. Дослухайтеся до порад близьких. День сприяння: 22. Не пощастить: 20, 24.

Лев. Будьте особливо уважні, щоб не прогавити унікальний шанс, який поліпшить ваше життя. Можливо, прийдеться чимось пожертвувати заради коханої людини. Дні сприяння: 20, 24. Не пощастить: 22.

Діва. Очікується багато роботи, але й оплата за неї буде достойною. Уникайте необдуманих вчинків. День сприяння: 23. Не пощастить: 20, 25.

Терези. Доведеться приймати важливе рішення. Зав’яжеться новий роман, але зі шлюбом не поспішайте. Дні сприяння: 20, 24. Не пощастить: 22.

Скорпіон. Фінансове благополуччя дозволить придбати щось цінне. Однак не витрачайте все одразу, бо тоді опинитеся в боргах. Самотні можуть зважитися на похід до рацсу. День сприяння: 23. Не пощастить: 20, 25.

Стрілець. Вільний час бажано присвятити спілкуванню з близькими людьми. Остерігайтеся зради близької людини. Дні сприяння: 20, 25. Не пощастить: 23.

Козеріг. Не ризикуйте сумнівними способами заробітку. Інтригани й заздрісники захочуть зіпсувати ваші плани. День сприяння: 21. Не пощастить: 19, 24.

Водолій. Отримаєте гроші, на які ви не розраховували. Професійна діяльність забиратиме більше часу, ніж потрібно. Дні сприяння: 20, 25. Не пощастить: 23.

Риби. Стримуйте емоції. Бажано економити кошти, щоб не опинитися на мілині. Сконцентруйтеся на сфері, важливій для вас, щоб досягти хороших результатів. День сприяння: 21. Не пощастить: 19, 24.

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки