Овен. Багато зусиль забиратимуть професійні справи, кар’єра, фінансові клопоти. Однак знайдіть час для відпочинку й зміцнення здоров’я. День сприяння: 4. Не пощастить: 2, 6.
Телець. Старі проблеми нарешті вирішаться. Надійдуть цікаві пропозиції. Дні сприяння: 1, 6. Не пощастить: 31, 4.
Близнюки. У справах знадобляться допомога друзів і надійний тил. Фінансова підтримка надійде від далекого родича. День сприяння: 5. Не пощастить: 2.
Рак. Динамічний і позитивний період. Заробітки зростуть, ділові зв’язки розширяться. Дні сприяння: 1, 6. Не пощастить: 31, 4.
Лев. Збільшите доходи завдяки вмінню правильно здійснювати фінансові операції. Зміни в особистому плані. Дні сприяння: 31, 5. Не пощастить: 3.
Діва. Активізуються ваші енергетичний, духовний, емоційний потенціали. Відкриються нові можливості для творчості. День сприяння: 2. Не пощастить: 4.
Терези. Вам знадобиться цього тижня стриманість в усьому. Контролюйте емоції. Заздрісники не дріматимуть. Дні сприяння: 31, 5. Не пощастить: 3, 6.
Скорпіон. Стосунки з начальством вийдуть на новий рівень. Контакти з політичними й громадськими організаціями, участь у розробці соціальних проектів. День сприяння: 2. Не пощастить: 4.
Стрілець. Зміни в кар’єрі. Ваш авторитет зросте. Можлива перевірка документації, тож знадобиться особлива акуратність. День сприяння: 4. Не пощастить: 1.
Козеріг. Вдалий період для підвищення кваліфікації, здобуття нових знань. Зміцнюйте свій імунітет. День сприяння: 3. Не пощастить: 31, 5.
Водолій. Реалізуєте намічене. Можливі підвищення по службі й прибавка до зарплати. Придбаєте те, про що мріяли. Дні сприяння: 31, 4. Не пощастить: 1.
Риби. Колективна діяльність принесе багаті плоди. Не беріть участі в авантюрах. День сприяння: 3. Не пощастить: 31, 5.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 3, 6 вересня.

31 серпня — вдаватися будуть справи, до яких підходитимете творчо.
1 вересня — дослухайтеся до порад.
2 вересня — довіряйте інтуїції.
4 вересня — спрямуйте свою енергію на мирні справи.
5 вересня — обгово­ріть свої проблеми з друзями.

Погода

Веселим олівцем

Кар20112020

— Я — в шоці. Ви що — вагітні вагітною дитиною, в якої дитина — теж вагітна?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Лінки