Овен. Ваше марнотратство може спорожнити гаманець. Закохані представники цього знаку виявлятимуть велику активність і гори перевернуть для своїх обранців чи обраниць. Дні сприяння: 3, 8. Не пощастить: 5.

Телець. Налаштуйтеся на робочий лад. Вимоги підвищаться, тож перебудуйте свій графік, щоб усе встигнути. Приємні події та звістки. День сприяння: 6. Не пощастить: 8.

Близнюки. Часу не завжди вистачатиме на вирішення безлічі проблем — і професійних, і родинних. Успіх у бізнесі, доленосні зміни. Дні сприяння: 3, 9. Не пощастить: 7.

Рак. Деякі проекти й зустрічі не принесуть бажаного результату. Романтичні стосунки можуть мати серйозне продовження. День сприяння: 6. Не пощастить: 4, 9.

Лев. Закладайте фундамент успішного майбутнього. Контролюйте емоції й не засмучуйтеся через дрібниці. Дні сприяння: 4, 9. Не пощастить: 7.

Діва. Таємні недоброзичливці захочуть завадити вам у роботі. Самотні можуть зустріти свою долю. День сприяння: 5. Не пощастить: 3, 9.

Терези. Спокійно реагуйте на незвичні ситуації, які трапляться цієї пори. Шукайте підтримку в друзів та рідних. Дні сприяння: 4, 8. Не пощастить: 5.

Скорпіон. Розвивайте власний бізнес. Дівчата мають шанс зустріти заможного супутника життя. Неодружені чоловіки закрутять легкий роман. День сприяння: 5. Не пощастить: 3, 8.

Стрілець. Грошові операції ліпше відкласти на потім. Пропагуючи свої ідеї, будьте обережні. Дні сприяння: 4, 8. Не пощастить: 6.

Козеріг. Можливі службові труднощі. Не слід брати кредити на дорогі покупки. Розрахуйтеся з боргами. День сприяння: 7. Не пощастить: 4, 9.

Водолій. Цінуйте все те, що у вас є. Очікуйте на доленосні події. Дні сприяння: 3, 8. Не пощастить: 6.

Риби. Підвищення по службі, зростання оплати й інші винагороди. Не вимагайте від партнера більше, ніж це можливо. День сприяння: 7. Не пощастить: 4, 9.

 

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 4, 7, 8 серпня.

3 серпня — почніть здійснювати плани, які давно будували.
5 серпня — звертайтеся за допомогою, якщо потрібно.
6 серпня — фвдасться все успішно вирішити, якщо вам допоможуть партнери.
9 серпня — нові знайомства.

Брати наші менші

Брати наші менші

Романс для «Джульєтти».

Фото Наталії СУВОРОВОЇ (м. Житомир).

Гороскоп

Лінки