Овен. На роботі темпи варто знизити. Подбайте про власне здоров’я, а також приділіть увагу творчим планам. Дні сприяння: 6, 11. Не пощастить: 9.

Телець. Доведеться міняти свої плани й наміри. Рідні вимагатимуть більшої уваги. День сприяння: 9. Не пощастить: 6, 11.

Близнюки. Не прогавте свого щасливого шансу. Економте кошти, не витрачайте їх марно. Дні сприяння: 7, 12. Трохи похвилюєтеся: 9.

Рак. Займетеся новою цікавою діяльністю. Підтримка друзів знадобиться як ніколи. День сприяння: 10. Не пощастить: 6, 12.

Лев. Ілюзії й непорозуміння можуть погіршити ситуацію на роботі. Бажано уникати конфліктів. День сприяння: 8. Не пощастить: 10.

Діва. Ваші організаторські здібності допоможуть друзям здійснити їхні плани. Остерігайтеся інтриг недоброзичливців. День сприяння: 10. Не пощастить: 7, 12.

Терези. Ділові зустрічі сприятимуть розширенню вашого бізнесу й збільшенню фінансів. В особистому житті можливі незгоди. День сприяння: 8. Не пощастить: 10.

Скорпіон. На вас звалиться маса проблем на роботі й удома. В усьому знадобляться стриманість та обережність. День сприяння: 9. Не пощастить: 7, 11.

Стрілець. Не слід брати на себе чужі обов’язки. Відновіть сили в домашній атмосфері. Дні сприяння: 7, 12. Не пощастить: 9.

Козеріг. Приємна подія, що вплине на ваше життя. Представники протилежної статі приділятимуть вам посилену увагу. День сприяння: 10. Не пощастить: 8.

Водолій. Придивіться до свого оточення: неприятелі активізуються. Але намітяться й нові сприятливі можливості. Щасливі дні: 7, 11. Трохи похвилюєтеся: 9.

Риби. Збережіть стосунки, які вже перевірені часом. Не намагайтеся випередити події. День сприяння: 10. Не пощастить: 8.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня —  6, 9, 11 липня.

7 липня — цікаві зустрічі.
8 липня — небажано залишатися на самоті.
11 липня — корисно зайнятися спортом.
12 липня — виявляйте ініціативу, ваші ідеї підтримають.

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки