Овен. Зосередьтеся на найважливішому. В особистому житті тривалі почуття навряд чи можливі. День сприяння: 2. Не пощастить: 30, 4.

Телець. Цікаві зустрічі, активне спілкування. Досягнете слави й успіхів. Дні сприяння: 1, 4. Не пощастить: 29, 2.

Близнюки. Дійте цілеспрямовано, але не забувайте про дипломатичність. Фінансове становище зміцниться. Дні сприяння: 29, 3. Не пощастить: 1, 5.

Рак. Зростання енергетичного і творчого потенціалу. З’являться нові партнери й нові джерела прибутків. Дні сприяння: 30, 4. Не пощастить: 2.

Лев. У справах усе йтиме за інерцією й значних результатів навряд чи вдасться досягти. Бажана коротка відпустка, яка додасть сил. Дні сприяння: 29, 3. Не пощастить: 1, 5.

Діва. Духовні й творчі зміни настануть у вашому житті. Успіхи в бізнесі. Дні сприяння: 30, 4. Не пощастить: 2.

Терези. Підкорите вершини, які були раніше недосяжні. Лідерство й інтенсивні ділові контакти вам забезпечені. Дні сприяння: 29, 3. Не пощастить: 1, 5.

Скорпіон. Авторитет пред­ставників цього знаку зросте, як і їхні прибутки. Зустрічі з іноземцями змінять багато що в житті. Дні сприяння: 1, 4. Не пощастить: 3.

Стрілець. Зберігайте обережність в усьому, не беріть участі в конфліктах. Поставтеся спокійно до критики в обговоренні ваших дій. Дні сприяння: 29, 3. Не пощастить: 1, 5.

Козеріг. Реалізуєте з успіхом намічені плани. Можете зустріти нове кохання. Дні сприяння: 1, 5. Не пощастить: 29, 3.

Водолій. Розраховуйте лише на власні сили. Прислухайтеся до порад рідних і друзів. День сприяння: 2. Не пощастить: 30, 4.

Риби. Талант організатора і творчі здібності допоможуть вам компенсувати ряд минулих невдач. Фортуна виявиться досить прихильною до вас. Дні сприяння: 1, 5. Не пощастить: 29, 3.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 29 червня, 5 липня.

30 червня — зберігайте спокій у будь-якій ситуації.
1 липня — беріться за здійснення намічених планів.
2 липня — розпочаті справи завершаться успішно.
3 липня — складні завдання вам будуть під силу.
4 липня — позбудьтеся всього непотрібного.

Брати наші менші

Брати10112017

Надійний охоронець.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки