Овен. Цікаві знайомства з людьми, які вплинуть на вашу долю. Контролюйте емоції. Дні сприяння: 1, 5. Не пощастить: 3, 7.

Телець. Отримаєте грошову винагороду. Будьте готові надати близьким допомогу. День сприяння: 4. Не пощастить: 2, 6.

Близнюки. З’явиться можливість для відпочинку й відновлення сил. Потрапите в ситуацію, з якої вийдете переможцем, вклавши деякі кошти. Дні сприяння: 1, 5. Не пощастить: 3, 7.

Рак. Встановляться вигідні зв’язки, з’являться нові перспективи. Не навантажуйте нервову систему. День сприяння: 4. Не пощастить: 2, 6.

Лев. Ваші починання увінчаються успіхом. Підніметеся вище кар’єрними сходами й налагодите гарні контакти з бізнес­партнерами. Дні сприяння: 2, 6. Не пощастить: 4.

Діва. Платежі затримуватимуться, економте кошти. Романтичні стосунки переростуть у щось серйозне. Дні сприяння: 3, 7. Не пощастить: 1, 5.

Терези. Уникайте конфліктів та непорозумінь з оточенням. Витрати зростуть, не робіть дорогих покупок. Дні сприяння: 2, 6. Не пощастить: 4.

Скорпіон. Не приймайте поспішних рішень, бо потім пошкодуєте. В особистому житті можливі непорозуміння. Дні сприяння: 3, 7. Не пощастить: 1, 5.

Стрілець. Розшириться коло вашого спілкування. Бережіть серце й уникайте стресів. Дні сприяння: 1, 6. Не пощастить: 3.

Козеріг. Захищайте власну позицію — і вам усміхнеться фортуна. Продемонструйте свої лідерські якості. День сприяння: 4. Не пощастить: 2, 6.

Водолій. Не зволікайте з укладанням важливих угод. Намагайтеся підтримувати гарний настрій і собі, і своїй другій половинці. Дні сприяння: 1, 5. Не пощастить: 3, 7.

Риби. Корисні зв’язки допоможуть знайти родичі. У сімейних пар з’явиться спільне захоплення. День сприяння: 4. Не пощастить: 1, 6.

 

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 5, 6 червня.

1 червня — цікаві пропозиції.
2 червня — корисні знайомства.
3 червня — з’явиться можливість продемонструвати свої найкращі якості.
4 червня — не витрачайте сили на дрібниці.
7 червня — займіться домашніми справами.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар03072020

— Борю, ти цим брязкальцем лише псуєш дитині слух. Ось візьми скарбничку і тряси нею…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати 06102017

«Осідлав» тата.

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки