Овен. Отримаєте несподі­вану пропозицію. Можуть активізуватися ваші не­доброзичливці. Підготуйтеся до їхніх підступних дій. День сприяння: 13. Не пощастить: 14, 16.

Телець. Оберіть активну позицію. Ділові партнери запропонують вигідні умови. Оформлення важливих документів відкладіть на потім. Дні сприяння: 15, 18. Не пощастить: 13.

Близнюки. Зустрічі зі старими друзями. Для своєї другої половинки приготуйте гарний подарунок. Дні сприяння: 15, 18. Нещасливих днів немає.

Рак. Фортуна подарує під­тримку в усіх починаннях. Нове знайомство і легкий флірт. День сприяння: 18. Не пощастить: 14, 16.

Лев. Позбудьтеся всього непо­трібного. Зі своїм обранцем не скандальте і не давайте приводу для ревнощів. Дні сприяння: 15, 17. Не пощастить: 18.

Діва. Успіхи в роботі. До вашої думки прислухатимуться. Беріть ініціативу в свої руки. День сприяння: 13. Не пощастить: 14.

Терези. Відчуватиметься деяка нестача коштів. Але не переймайтеся цим — все згодом владнається. Взаємини з коханою особою теж налагодяться. День сприяння: 19. Нещасливих днів немає.

Скорпіон. Контролюйте емо­ції. Розпочнеться бурхливий роман, який переросте у міцні стосунки. День сприяння: 15. Нещасливих днів немає.

Стрілець. Поглянете на світ під іншим кутом, відкриєте багато нового. Опинитеся в центрі подій. Дні сприяння ще попереду. Не пощастить: 14.

Козеріг. Не перевтомлюйтеся. Можуть загостритися хронічні недуги. Остерігайтеся травм. Дні сприяння: 15, 18. Не пощастить: 16.

Водолій. Рухайтеся впевнено до поставленої мети. Спалахне «службовий роман». День сприяння: 14. Не пощастить: 13.

Риби. Розумний ризик буде успішним. З’явиться міцний романтичний зв’язок з об’єктами вашої симпатії. День сприяння: 14. Нещасливих днів немає.

 

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 13, 16, 17 січня.

14 січня — не гово­ріть лайливих слів.
15 січня — успішною буде робота в колек­тиві.
18 січня — найвдалі­ший день місяця.
19 січня — не перевтомлюйтеся.

Погода

Веселим олівцем

Кар03072020

— Борю, ти цим брязкальцем лише псуєш дитині слух. Ось візьми скарбничку і тряси нею…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати03112017

Котику-­братику, поділися обідом!

Фото Людмили Лобачової. м. Житомир.

Лінки