Овен. Не ризикуйте, але обіцяне виконуйте неодмінно. Вирішаться питання, пов’язані з транспортом і житлом. День сприяння: 6. Не пощастить: 3, 8.

Телець. Плани міняти не бажано. Відмовтеся від сумнівних операцій та старанно обмірковуйте витрати. День сприяння: 4. Не пощастить: 2, 6.

Близнюки. Не перевтомлюйтеся. Підтримка професіоналів вам не завадить. Допоможе у спілкуванні ваша природна чарівність. День сприяння: 7. Не пощастить: 3, 8.

Рак. Капіталовкладення будуть успішними, якщо все добре продумати. Виявляйте щедрість, але до певної міри. День сприяння: 4. Не пощастить: 2, 6.

Лев. Не варто ухилятися від важливих завдань. Уникайте сварок у сім’ї та не ревнуйте другу половинку. Дні сприяння: 2, 7. Не пощастить: 4.

Діва. З’явиться шанс втілити в життя давні проекти. Успіхи в бізнесі. Стримуйте емоції. День сприяння: 5. Не пощастить: 2, 7.

Терези. Соціальний і службовий статуси підвищаться. Можливі фінансові складнощі, які невдовзі минуть. День сприяння: 6. Не пощастить: 4.

Скорпіон. Набирайтеся сил для «глобальних» справ. Успішною буде праця в команді. День сприяння: 5. Не пощастить: 2, 7.

Стрілець. За оптимізм доля щедро вас нагородить. В особистому житті — море вражень і гарних подій. День сприяння: 7. Не пощастить: 5.

Козеріг. На критику реагуйте спокійно. З новими людьми бажано спілкуватися не часто. Можлива поїздка в гості до рідні. Дні сприяння: 3, 8. Не пощастить: 6.

Водолій. Познайомитеся з особою, яка повністю відповідатиме вашим запитам. Шукайте нові джерела прибутків. Дні сприяння: 2, 7. Не пощастить: 5.

Риби. Займайтеся тими справами, які вам подобаються. Бережіть здоров’я — остерігайтеся отруєнь та інфекцій. Дні сприяння: 3, 8. Не пощастить: 6.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 4, 5 грудня.

2 — 8 грудня — не починайте важливих справ.
2 — 3 грудня — будьте уважні за кермом.
3 грудня — дотримуйтеся дієти.
5, 7 грудня — не бажано починати ліку-вання.
8 грудня — сприятливий день для стрижки волосся.

Брати наші менші

Брати 06102017

«Осідлав» тата.

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки