Овен. Врегулюйте невирішені питання, зокрема, у стосунках з партнерами, щоб не виникли великі проблеми. Візьметеся за здійснення нового бізнес­проекту. День сприяння: 30. Не пощастить: 28, 2.

Телець. На службі все налагодиться. Приділіть більше уваги здоров’ю, зміцніть імунітет. Дні сприяння: 29, 1. Не пощастить: 31.

Близнюки. Відбудуться зміни на роботі. Ваше матеріальне становище поліпшиться. День сприяння: 30. Не пощастить: 28, 2.

Рак. Не перевтомлюйтеся. Відвідайте родичів і не забувайте тих, кому маєте допомагати. День сприяння: 29, 1. Не пощастить: 31.

Лев. З новими партнерами будьте обережні: серед них можуть виявитися аферисти. За багато справ не беріться, бо втратите завойовані позиції. День сприяння: 31. Не пощастить: 29, 1.

Діва. Втілюйте в життя задумані проекти. Познайомите з людиною, яка вам стане в неабиякій пригоді. Дні сприяння: 28, 31, 2. Не пощастить: 30.

Терези. Ваші ділові й творчі якості високо оцінить оточення. Можливі цікаві поїздки. День сприяння: 30, 31. Не пощастить: 29, 1.

Скорпіон. Несподівані події. Можете потрапити в складну ситуацію. Пощастить з несподіваним прибутком. Дні сприяння: 28, 2. Не пощастить: 30.\

Стрілець. Розраховуйте на фінансовий успіх на стороні. Бажано влаштувати собі короткий перепочинок, щоб набратися сил. День сприяння: 31. Не пощастить: 29.

Козеріг. Зустрічі з діловими партнерами та подорожі. Не відкладайте на потім те, що слід зробити негайно. Дні сприяння: 29, 1. Не пощастить: 31.

Водолій. Намагайтеся зрозуміти проблеми близьких осіб, які поруч з вами. Робіть те, що потрібно, вірте в краще — і все владнається. День сприяння: 30. Не пощастить: 28, 1.

Риби. Чесність і доброзичливість допоможуть вам уникнути неприємностей. Самотнім доля усміхнеться в особистому житті, а сімейні налагодять стосунки з коханими. Дні сприяння: 29, 30. Не пощастить: 31.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 30 жовтня, 3 листопада.

28 жовтня — остері­гайтеся помилок.
29 жовтня — сприятливий день для за­своєння знань.
30 жовтня — існує небезпека травм.
31 жовтня — успіх у починаннях.

Брати наші менші

Брати03112017

Котику-­братику, поділися обідом!

Фото Людмили Лобачової. м. Житомир.

Лінки