Овен. Остерігайтеся шахраїв та ошуканців. Не довіряйте нікому й нічому і на спокусливі пропозиції не погоджуйтеся. День сприяння: 3. Не пощастить: 30, 5.

Телець. Змініть старі звички. Зважтеся на рішучий крок — і все тоді в житті складеться вдало. Дні сприяння: 1, 6. Не пощастить: 3.

Близнюки. У ваші двері постукає нове кохання. Не прогавте можливості, подаровані долею. День сприяння: 4. Не пощастить: 30, 6.

Рак. Не укладайте договори, не підписуйте фінансові документи. Стережіться обману. Дні сприяння: 2, 6. Не пощастить: 4.

Лев. Не варто гнатися за двома зайцями, бо, як мовиться, жодного впіймати не вдасться. Представники протилежної статі посилено домагатимуться вашої уваги. День сприяння: 4. Не пощастить: 2, 6.

Діва. Від додаткового заробітку та інших цікавих пропозицій зорі радять вам не відмовлятися. Можлива алергічна реакція на деякі продукти, зокрема, — екзотичні. Дні сприяння: 30, 5. Не пощастить: 3.

Терези. Будете займатися не лише своїми справами, але й допомагати друзям. Необгрунтовані ревнощі можуть зіпсувати життя. День сприяння: 4. Не пощастить: 2, 6.

Скорпіон. Тягар проблем гнітитиме вас. Не говоріть зайвого, обдумуйте свої вчинки. Дні сприяння: 30, 5. Не пощастить: 3.

Стрілець. Важливі зустрічі, відрядження, вигідні угоди. Економте кошти — тоді вони ще більше «прилипатимуть» до ваших рук. День сприяння: 3. Не пощастить: 1, 5.

Козеріг. Дійте обачно і без суєти. Бажано заручитися підтримкою Риб і Тельців. Діти потребуватимуть особливої турботи. Дні сприяння: 2, 6. Не пощастить: 4.

Водолій. Зміните свої погляди, позбудетеся душевних переживань. Високі заробітки й вигідні придбання. День сприяння: 3. Не пощастить: 1, 5.

Риби. Оминайте шахраїв та безпритульних тварин. Зробіть подарунки близьким людям. Дні сприяння: 2, 6. Не пощастить: 4.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 30 вересня, 6 жовтня.

1 — 3 жовтня — не розпочинайте важливі проекти; можливі помилки, обман, ілюзії.
4 жовтня — уникайте справ, які можуть затягнутися.
5 жовтня — стримуйте емоції.
6 жовтня — небезпечний день.

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки