Овен. Відчуєте себе важливим центром у колективі. Навідайте родичів, виявляйте милосердя до оточення. Дні сприяння: 10, 15. Не пощастить: 12.

Телець. Стабільне кар’єрне зростання, фінанси — надійні, все вдаватиметься. Лише хтось із домашніх може трохи капризувати. День сприяння: 13. Не пощастить: 10, 15.

Близнюки. Доведеться приймати вольове рішення, від якого багато що залежатиме. Зміцнюйте імунітет, щоб не застудитися. День сприяння: 11. Не пощастить: 13.

Рак. Не розслабляйтеся і не збавляйте темп у професійній сфері. Якщо зберетеся з силами, у вас усе вийде. День сприяння: 12. Не пощастить: 10, 15.

Лев. Фортуна буде на вашому боці, як і богиня кохання. Вітаміни й загартовування допоможуть зміцнити здоров’я. День сприяння: 11. Не пощастить: 9, 14.

Діва. Бережіть нерви, налагоджуйте контакти з оточенням. Не критикуйте свою «другу половинку». День сприяння: 12. Не пощастить: 10, 15.

Терези. Буря емоцій і пригод. Стежте за своїми словами, щоб нікого не образити. День сприяння: 11. Не пощастить: 9, 14.

Скорпіон. Ні рук, ні часу вам не вистачатиме, щоб з усім упоратися. Не переїдайте, бо наберете зайву вагу. День сприяння: 13. Не пощастить: 11, 15.

Стрілець. Навколо вас розгориться любовна драма з ревнощами. Але зрештою все вирішиться на вашу користь. Очікуйте на премію. День сприяння: 10. Не пощастить: 13.

Козеріг. Станеться щось, що об’єднає і згуртує вашу сім’ю. Можливе поповнення гаманця. Дні сприяння: 9, 14. Не пощастить: 11.

Водолій. Зірки віщують пристрасний роман тим, хто шукає кохання. Можна братися за здійснення задуманого. Дні сприяння: 10, 15. Не пощастить: 12.

Риби. Проблеми легко вирішаться. Не витрачайте грошей на дрібниці, бо незабаром ці кошти вам знадобляться на щось важливе. Дні сприяння: 9, 14. Не пощастить: 11.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 10, 14 вересня.

9, 11 вересня — існує ризик травм; конфліктний період.
11 вересня — надійде важлива інформація.
12 вересня — не розпочинайте нічого важливого.
13 вересня — знайдуться нові джерела прибутків.
15 вересня — мож­ливі прикрі ситуації.

Погода

Веселим олівцем

Кар11022020

— А це — кращі працівники державної продовольчої бази: крадовщик Щур і товароїд Свинарська.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки