Овен. Остерігайтеся шахраїв, які можуть «розвести» вас на гроші. Самотні оновлять зв’язки зі забутим коханням. День сприяння: 14. Не пощастить: 16.

Телець. Піднесення в усіх життєвих сферах, приємне спілкування. Літні родичі вимагатимуть посиленої турботи. Дні сприяння: 12, 17. Не пощастить: 15.

Близнюки. Наберіться терпіння. Не очікуйте великих прибутків. В особистій сфері — палкий роман. День сприяння: 14. Не пощастить: 16.

Рак. Бережіть нерви, будьте розсудливі. Це допоможе впоратися зі складною роботою. Неодруженим і незаміжнім слід визначитися, який партнер їм потрібен. Дні сприяння: 12, 17. Не пощастить: 14.

Лев. Проблем із грошима уникнете, якщо будете їх розумно витрачати. Не створюйте конфліктів, повчаючи інших. День сприяння: 15. Не пощастить: 13.

Діва. Багато часу, коштів і сил піде на залагодження сімейних проблем. Знайдіть можливість для перепочинку. Дні сприяння: 13, 18. Не пощастить: 15.

Терези. Успіх у професійній сфері. Можливі нова посада чи збільшення зарплати. Остерігайтеся розриву любовних стосунків. День сприяння: 14. Не пощастить: 12, 17.

Скорпіон. Чужі поради будуть зайвими. Тверезий розрахунок разом з інтуїцією дозволять прийняти правильне рішення. Дні сприяння: 13, 18. Не пощастить: 15.

Стрілець. Не беріться за нові проекти і справи. Зробіть правильні висновки з минулих подій. День сприяння: 14. Не пощастить: 12, 18.

Козеріг. Можливі виграші й коштовні подарунки. Легко владнаєте справи, які здавалися раніше складними. День сприяння: 16. Не пощастить: 14.

Водолій. Отримаєте бажане. Роботу виконуватимете ту, яка вам до душі. Своє щастя самотні знайдуть, однак не тепер. День сприяння: 15. Не пощастить: 13, 18.

Риби. Спілкування з друзями допоможе віднайти душевну гармонію. Кохана особа вас ревнуватиме, а з молодими членами родини можливі непорозуміння. День сприяння: 16. Не пощастить: 14.

Несприятливі для здоров’я, «магнітний» день наступного тижня — 15 жовтня.

12 серпня — корисні дієта, загартовування.
13 серпня — проана­лізуйте свої помилки.
16 серпня — довіряй­те інтуїції.
17 серпня — більше спілкуйтеся.
18 серпня — реко­мендується активний відпочинок.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар03072020

— Борю, ти цим брязкальцем лише псуєш дитині слух. Ось візьми скарбничку і тряси нею…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати15092017

«Пасися, овечко, поки тротуар не поремонтували»...

Фото Оксани ЛУК’ЯНЕНКО. м. Житомир.

Лінки