Овен. «Підженіть» свої справи й виділіть час на перепочинок. Будьте уважні за кермом. Дні сприяння: 5, 9. Не пощастить: 7, 11.

Телець. Не прагніть устигнути всюди — це не вдасться. Зустріч з людиною, котра вас зачарує. День сприяння: 8. Не пощастить: 6, 10.

Близнюки. Зверніть увагу на інформацію, яка надійде, обов’язково перевірте її. Віртуальна дружба може перерости в реальний роман. Дні сприяння: 9, 10. Не пощастить: 7, 11.

Рак. Наполегливість вашу в роботі оцінять колеги й керівництво та запропонують включитися у важливий проект. Інтерес протилежної статі до вас зросте. День сприяння: 8. Не пощастить: 10.

Лев. Можливий перехід на керівну посаду. За ваше серце боротимуться кілька претендентів. Дні сприяння: 6, 9, 10, 11. Не пощастить: 8.

Діва. Таємниця, яка відкриється вам, допоможе піднятися по кар’єрній драбині. Приємні знайомства. Дні сприяння: 7, 11. Не пощастить: 10.

Терези. Не сперечайтеся з жінкою, яка є вашим начальником. Проаналізуйте власні помилки. Дні сприяння: 6, 10. Не пощастить: 8.

Скорпіон. Поважайте чужі погляди, не намагайтеся довести свою правоту будь­якою ціною. Конфлікти в сім’ї загрожують розривом — шукайте компроміс. День сприяння: 7. Не пощастить: 5, 9, 10.

Стрілець. Чекайте на гостей здалеку з гарними подарунками. Надійде пропозиція про стажування за кордоном. Дні сприяння: 5, 10. Не пощастить: 8.

Козеріг. Є шанс отримати спадщину чи вагому премію. Романтичні стосунки перейдуть у нову стадію. Дні сприяння: 7, 11. Не пощастить: 9, 10.

Водолій. З’явиться несподі­ване джерело прибутків. Самотні представники цього знаку зважаться піти під вінець. Дні сприяння: 6, 10. Не пощастить: 8, 11.

Риби. Візьметеся нарешті за справу, яку давно відкладали. Спілкування зі старими друзями поліпшить настрій. Дні сприяння: 7, 8, 11. Не пощастить: 5, 9.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 9, 10 серпня.

5 серпня — відстоюй­те свої принципи.
6 серпня — радісний день.
7 серпня — уникайте справ, які можуть затягнутися.
8 серпня — день покаяння.
11 серпня — будьте обережні, виконуючи будь-­яку роботу.

 

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки