Овен. Успіхи у творчості, коханні, зміцненні сімейних стосунків. Подбайте про здоров’я, щоб не загострилися хронічні недуги. День сприяння: 1. Не пощастить: 30, 3.

Телець. Складний та напружений час. Проблеми в бізнесі. На допомогу партнерів не сподівайтеся. Дні сприяння: 31, 4. Не пощастить: 1.

Близнюки. В деяких ситуаціях допоможуть рідні та близькі. Змініть своє ставлення до проблем — і все нарешті зрушить з місця. День сприяння: 1. Не пощастить: 3.

Рак. Не ризикуйте, вкладаючи кошти. Пригальмуйте на службі, а ліпше взагалі «візьміть паузу» й відпочиньте. Дні сприяння: 31, 4. Не пощастить: 2.

Лев. Опинитеся в центрі подій — загалом позитивних. Остерігайтеся обману. Не втручайтеся у конфлікти. День сприяння: 2. Не пощастить: 31, 4.

Діва. Активність та ініціатива представників цього знаку здивують колег. Ускладнення та бар’єри на шляху подолаєте, не зважаючи ні на що. День сприяння: 2. Не пощастить: 30, 4.

Терези. Круті віражі, непередбачувані наслідки очікують на тих, хто належить до цього зодіакального знаку. Підлаштовуйтеся під зливу перемін — і вони підуть лише на благо. День сприяння: 2. Не пощастить: 31, 4.

Скорпіон. Проблеми з кар’є­рою. Не наговоріть зайвого партнерам, бо можете все зіпсувати. Дні сприяння: 30, 3. Не пощастить: 1.

Стрілець. Справитеся з труднощами в професійній сфері та з власними комплексами також. Будете в найкращій формі, тож дійте сміливо, не вагаючись. День сприяння: 1. Не пощастить: 30, 3.

Козеріг. Подолаєте великий обсяг роботи. Емоційний підйом, значний приплив сил та енергії. Дні сприяння: 31, 4. Не пощастить: 29, 2.0

Водолій. Можливі конфлікти на службі — уникайте їх. «Поб’єте горшки» з давнім і близьким другом. День сприяння: 1. Не пощастить: 30, 4.

Риби. Неспокійний період. Не плануйте нових проектів. Непрості ситуації не підуть цьому на користь. Дні сприяння: 31, 3. Не пощастить: 29, 1.

Несприятливі для здоров’я, «магнітний» день наступного тижня — 15 жовтня.

29 липня — виконає­те роботу, за яку рані­ше не могли взятися.
30 липня — дослухайтеся до порад зна­йомих і друзів.
31 липня — конф­ліктний день.
2 серпня — дотримуйтеся дієти.
4 серпня — може знайтися пропажа.