Овен. У справах варто зробити паузу: перечекайте, поки настане кращий час. У коханні — більше успіхів. Дні сприяння: 22, 27. Не пощастить: 25.

Телець. Стосунки з партнерами будуть на висоті. Несподівані події можуть дещо порушити ваш спокій. День сприяння: 26. Не пощастить: 24, 28.

Близнюки. Слава, фінансове благополуччя, успіхи на професійній ниві — все це чекає на представників цього знаку. Ваші чарівність і привабливість сягнуть піку. День сприяння: 27. Не пощастить: 25.

Рак. Розподіліть навантаження рівномірно, щоб на все вистачило сил. Вам доручать особливу роль у колективі. День сприяння: 26. Не пощастить: 22, 28.

Лев. Допомагайте іншим — і тоді легко справитеся зі своїми проблемами. Самотнім доля допоможе знайти кохану людину. Дні сприяння: 24, 28. Не пощастить: 26.

Діва. Облиште сумніви й зробіть нарешті рішучий крок. Підтримка прийде від давніх партнерів. День сприяння: 25. Не пощастить: 22, 27.

Терези. Не говоріть зайвого на адресу колег. Дотримуйтеся дієти, не зловживайте алкоголем. Дні сприяння: 24, 28. Не пощастить: 26.

Скорпіон. У дорозі зустрінете цікаву людину. Прислухайтеся до думки оточення й проаналізуйте власні помилки. День сприяння: 25. Не пощастить: 23, 27.

Стрілець. Завершуйте початі проекти, а нові відкладіть на потім. Родичі можуть навантажувати вас власними проблемами — не дозволяйте їм сісти собі на шию. Дні сприяння: 23, 28. Не пощастить: 26.

Козеріг. Успіх у професійній сфері залежатиме лише від ваших зусиль. Серйозні, здавалося б, стосунки перетворяться на щось зовсім незначне. День сприяння: 25. Не пощастить: 23.

Водолій. Втілите в життя свої ідеї. Доведеться робити важливий вибір. Дні сприяння: 22, 27.

Риби. Активність, ініціатива й наполегливість принесуть вам нові перемоги. Приємне спілкування з друзями. День сприяння: 26. Не пощастить: 24.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 22, 23 липня.

24 липня — уникайте гострих стосунків з оточенням.
25 липня — можливі невиправдані витрати й невдалі покупки.
26, 27 липня — ус­пішні контракти й угоди.
28 липня — вдалий день для демонстрування своїх талантів.

Брати наші менші

Боати15092017

І для кізоньки сплели віночок.

Фото Світлани СОБОЛЕВСЬКОЇ. м. Житомир.

Лінки