Овен. Швидко приймайте рішення, аналізуйте інформацію, робіть правильні висновки. Можливі різноманітні події. День сприяння: 4. Не пощастить: 2, 6.

Телець. Отримаєте очікуваний прибуток, витратите гроші на заплановані покупки. Не відмовляйтеся від цікавих пропозицій. Дні сприяння: 3, 7. Не пощастить: 1, 5.

Близнюки. Успішні поїздки та ділові контакти. Зустріч з цікавою людиною. День сприяння: 4. Не пощастить: 2, 6.

Рак. Творчий період. Втілюйте в життя задумане, розпочинайте нові справи. Дні сприяння: 2, 7. Не пощастить: 4.

Лев. Багато і невтомно працюватимете — на своє благо, задля позитивного результату. Готуйтеся до відпустки, на яку давно очікували. Дні сприяння: 1, 4. Не пощастить: 3, 7.

Діва. На роботі заважатимуть недоброзичливці. Не довіряйте малознайомим людям. Дні сприяння: 2, 6. Не пощастить: 4.

Терези. Не сумнівайтеся у власних силах. Стримуйте емоції, особливо у стосунках з колегами й партнерами. Дні сприяння: 1, 5. Не пощастить: 3, 7.

Скорпіон. Буде нагода продемонструвати свій талант. Успішно подолаєте складнощі на роботі. У дорозі — цікаве знайомство. Дні сприяння: 3, 7. Не пощастить: 1, 5.

Стрілець. Відкладіть на потім нові проекти. Уникайте конфліктів у сімейному житті. День сприяння: 5. Не пощастить: 3, 7.

Козеріг. Плідний період — і в діловій, і в особистій сферах. За допомогою, якщо необхідно, зверніться до своєї родини. Дні сприяння: 2, 6. Не пощастить: 4.

Водолій. Дійте не в гурті, а ліпше наодинці, покладаючись на власну інтуїцію. Доведеться робити важливий вибір. Дні сприяння: 1, 5. Не пощастить: 3, 7.

Риби. Рухайтеся вперед — до наміченої мети й сподівайтеся на себе. Легкий флірт поліпшить настрій. Дні сприяння: 3, 6. Не пощастить: 1, 5.

Несприятливі для здоров’я, "магнітні" дні наступного тижня — 2, 5 липня

2, 3 липня — бажано дотримуватися дієти.
2, 5 липня — не варто відвідувати стоматолога.
4, 6 липня — сприятливі дні для стрижки волосся.
5 липня — невдалий час для лікування.

Брати наші менші

Брати10112017

Надійний охоронець.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки