Овен. Дивіться вперед, а минуле нехай залишиться позаду. На вас чекає успіх у фінансовій сфері. День сприяння: 29. Не пощастить: 31.

Телець. Зустрічі з друзями й родичами. Подбайте про власне здоров’я, бережіть спину. Дні сприяння: 28, 1. Не пощастить: 30.

Близнюки. Не піддавайтеся чужому впливу. Небажано брати участь у суперечках і конфліктах — краще промовчати. День сприяння: 29. Не пощастить: 27, 2.

Рак. Розумно ризикуйте й не бійтеся перешкод. Головне — не зупиняйтеся на півдорозі. Варто підлікувати нервову систему. День сприяння: 31. Не пощастить: 29.

Лев. Розберіться з фінансами, залагодьте справи з родичами, які будуть чомусь незадоволені. Корисно зайнятися спортом. День сприяння: 30. Не пощастить: 27, 2.

Діва. Складнощі підштовхнуть вас до нових досягнень. Витрачені зусилля принесуть несподівані приємні результати. День сприяння: 31. Не пощастить: 29.

Терези. Корисні контакти, підтримка ваших нових ідей. Виявляйте більше такту і дипломатичності в спілкуванні. Очікуйте на появу коханої особи. День сприяння: 30. Не пощастить: 28, 1.

Скорпіон. Проблеми в особистій сфері. Більше довіряйте своїй другій половинці. Налагодьте правильне харчування, щоб відступили хронічні недуги. Дні сприяння: 27, 1. Не пощастить: 30.

Стрілець. Шквал пристрастей очікує на представників цього знаку: ревнощі, підозри, несподівані відкриття, інтриги. Зробите великий крок уперед на шляху розвитку. День сприяння: 30. Не пощастить: 28, 1.

Козеріг. Нові відчуття отримаєте цього тижня. Від ваших рішень буде залежати дуже багато. Дні сприяння: 27, 2. Не пощастить: 30.

Водолій. Знайдіть спільну мову з близькою особою. Шукайте компроміси у фінансових питаннях. День сприяння: 29. Не пощастить: 31.

Риби. Самотні займуться особистим життям. Знайомства допоможуть у цьому. Сімейним варто частіше влаштовувати приємні сюрпризи для близьких. Дні сприяння: 28, 2. Не пощастить: 30.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар06092019

— Кажуть, що цей піп бреше безбожно…— Що ти, Петре? Він бреше божественно!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки