Овен. Чергуйте активну діяльність із відпочинком. Не відновлюйте стосунки з колишнім коханням, якщо ваше серце знову зайняте. Дні сприяння: 6, 11. Не пощастить: 8.

Телець. Співпраця з однодумцями допоможе збільшити прибутки. Не завадить підвищити свою кваліфікацію. Дні сприяння: 5, 11. Не пощастить: 7.

Близнюки. Нове місце роботи і бажана подорож. Є шанс отримати пристойну суму коштів і вкласти їх у справу. Дні сприяння: 6,12. Не пощастить: 8.

Рак. Шукайте й пробуйте щось нове. Якщо виберете для себе екстремальний спорт — будьте обережні. День сприяння: 9. Не пощастить: 7, 11.

Лев. Ділові й приватні поїздки. Захочете трохи відпочити й на якийсь час забути про всі проблеми. Дні сприяння: 7, 12. Не пощастить: 10.

Діва. З’явиться шанс для успішного розвитку бізнесу. Для романтичних стосунків — не найкращий час. День сприяння: 8. Не пощастить: 6, 11.

Терези. Партнери будуть прислухатися до ваших пропозицій, а гроші «рікою потечуть» у гаманець. Постарайтеся привернути увагу особи, яка вам подобається. Дні сприяння: 7, 12. Не пощастить: 5, 10.

Скорпіон. Завдяки старанню і впевненості зможете досягти наміченої мети. Самотні представники цього знаку зустрінуть кохання в несподіваному місці. А сімейні повинні частіше зізнаватися у своїх палких почуттях другій «половинці». День сприяння: 8. Не пощастить: 6, 12.

Стрілець. Проблеми, які з’яв­ляться, вирішуйте колективно. Шукаючи свою долю, не розмінюйтеся на одноразові зв’язки, це лише розчарує вас. Дні сприяння: 7, 11. Не пощастить: 9.

Козеріг. Нова сфера діяльності. Не давайте приводу для ревнощів близькій особі. День сприяння: 10. Не пощастить: 7, 12.

Водолій. Витрати на щось коштовне добре обміркуйте, щоб потім не шкодувати. Нові знайомства будуть нетривалими. Дні сприяння: 6, 11. Не пощастить: 9.

Риби. Не втрачайте голови від тимчасових успіхів! Заняття спортом допоможуть скинути зайві кілограми, омолодитися. День сприяння: 10. Не пощастить: 7, 12.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 6, 8, 12 травня.

7 травня — конфлікт­ний день.
9 травня — найвдалі­ший день місяця.
10 травня — дові­ряйте інтуїції.
11 травня — серйозно ставтеся до всього.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати наші менші

Романс для «Джульєтти».

Фото Наталії СУВОРОВОЇ (м. Житомир).

Гороскоп

Лінки