Овен. Багато поїздок, перемо­вин та зустрічей з новими людьми. Контролюйте емоції та не говоріть зайвого. Дні сприяння: 1, 2. Не пощастить: 30, 4.

Телець. Рішення приймайте, попередньо все гарно обдумавши. Прибутки з’являться завдяки співпраці з потрібними людьми. Дні сприяння: 29, 5. Не пощастить: 3.

Близнюки. Нарешті подолаєте давні проблеми, які заважали вашим планам. Знайдете золоту середину між професійною діяльністю і спілкуванням із родиною. День сприяння: 1. Не пощастить: 29, 4.

Рак. Досягнете високих показників на роботі — й захочете ще більшого. Однак не варто вам підписувати якісь контракти й вкладати кошти в те, що радять друзі. Дні сприяння: 30, 5. Не пощастить: 2.

Лев. Сімейні займатимуться тим, чого раніше не торкалися. Обмірковуйте кожен свій крок. День сприяння: 2. Не пощастить: 29, 5.

Діва. Уважно поставтеся до всього, що стосується грошей і кар’єри. З обранцем (обраницею) поводьтеся м’якше і тепліше. Дні сприяння: 30, 4. Не пощастить: 2.

Терези. Не розпорошуйтеся на дрібниці. Романтичні зустрічі. Відчуєте бажання дещо змінити. День сприяння: 3. Не пощастить: 30, 5.

Скорпіон. Владнаєте конфліктну ситуацію, нікого не образивши. Підказка для самотніх: серед оточення є особа, яка мріє про вашу прихильність. Дні сприяння: 29, 4. Не пощастить: 1.

Стрілець. Заплановану на цей період роботу успішно виконаєте. Кохана людина страждає від ваших підозр, тож більше довіряйте їй. День сприяння: 3. Не пощастить: 30, 5.

Козеріг. Тримайте язика за зубами. Не перебільшуйте значення подій, які з вами відбуватимуться. Дні сприяння: 29, 4. Не пощастить: 1.

Водолій. Будете впливати на ситуації, від яких залежатимуть долі багатьох. Фінансове становище поліпшиться. Дні сприяння: 1, 2. Не пощастить: 30, 4.

Риби. Уникайте ризикованих операцій. Не провокуйте домашні конфлікти. Дні сприяння: 29, 5. Не пощастить: 3.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 1, 4 травня.

29 квітня — нікого не засуджуйте і не критикуйте.
30 квітня — не поспі­шайте у справах.
2 травня — стримуйте емоції.
3 травня — будьте обе­режні з вогнем.
5 травня — можуть повернути старі борги.

 

 

 

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Гороскоп

Лінки