Овен. Нестабільне матеріальне становище підштовхне на пошук додаткових джерел прибутку. На особистому фронті — позитивні зміни. Дні сприяння: 25, 30. Не пощастить: 28.

Телець. Хмари, які зібралися над вами, незабаром розвіються. В сім’ї стосунки дещо напружені, тож шукайте компроміс. День сприяння: 29. Не пощастить: 27.

Близнюки. Не спокушайтеся на легкі гроші, бо можете багато втратити. Бережіть здоров’я. Дні сприяння: 25, 30. Не пощастить: 28.

Рак. Премія, похвала від керівництва додадуть сил, друзів побільшає. Можливе збільшення в родині. День сприяння: 28. Не пощастить: 27, 30.

Лев. Знайомства з цікавими людьми. Опинитеся в центрі уваги. Нові проекти в бізнесі. День сприяння: 26. Не пощастить: 28.

Діва. Зміни в усіх сферах життя. Витрати зростуть. Плануйте наперед, що хочете здійснити. День сприяння: 29. Не пощастить: 25, 31.

Терези. Досягнете того, чого так палко прагнули. Жодні труднощі вас не злякають. День сприяння: 26. Не пощастить: 28.

Скорпіон. Поміняєте свої погляди. Заради кар’єри та гарних результатів у роботі використаєте всі доступні методи. День сприяння: 29. Не пощастить: 25, 31.

Стрілець. Проблем не вдасться уникнути, але ви швидко знайдете, як їх вирішити. Економте кошти. Дні сприяння: 27, 31. Не пощастить: 29.

Козеріг. Самопочуття поліпшиться. Вигоду, яку, здавалося б, ви прогавили, все ж отримаєте. Новий проект буде вдалим. День сприяння: 28. Не пощастить: 26, 30.

Водолій. Дотримуйтеся запланованого бюджету, щоб не наробити боргів. Беріться за будь­яку роботу. Дні сприяння: 27, 31. Не пощастить: 29.

Риби. Варто завершити розпочате, а тільки тоді братися за щось нове. У сім’ї запанує гармонія. День сприяння: 28. Не пощастить: 26.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 25, 27, 28 березня.

26 березня — ви­рішуйте офіційні справи.
29 березня — не піддавайтеся на прово­кації.
30 березня — нічого нового не розпочинайте.
31 березня — бажано не перевтомлюватися.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки