Овен. Може з’явитися новий член сім’ї чи домашній вихованець. У коханні та родинних справах — позитивні моменти. Дні сприяння: 13, 17. Не пощастить: 15.

Телець. У людних місцях та в дорозі виявляйте особливу уважність, щоб не потрапити на «гачок» шахраїв. Остерігайтеся крадіжки. Не конфліктуйте з близькими. Дні сприяння: 11, 16. Не пощастить: 14.

Близнюки. В результаті спілкування з родичами отримаєте матеріальне підкріплення. Не експериментуйте на роботі, бо можете багато втратити. Дні сприяння: 13, 17. Не пощастить: 11, 15.

Рак. Важливі події в житті ваших рідних чи друзів. Втручатися в ці ситуації не варто. Стримуйте емоції. День сприяння: 16. Не пощастить: 13.

Лев. Потрапите у вир свят і розваг. Познайомитеся з цікавими людьми. В когось і закохатися спробуєте. Не витрачайте гроші на занадто коштовні речі. День сприяння: 14. Не пощастить: 12, 16.

Діва. Власні позиції та рішення відстоюйте і не відступайте від наміченого. В деяких випадках краще помовчіть, щоб не виникло конфліктів. Подбайте про здоров’я. День сприяння: 15. Не пощастить: 13, 17.

Терези. Керуйтеся девізом: «Менше слів — більше діла». Беріть ініціативу в свої руки. Займіться облаштуванням домашнього вогнища. День сприяння: 14. Не пощастить: 12, 16.

Скорпіон. Познайомитеся з людиною, яка повністю відповідає вашим давнім мріям. Бажано трохи перепочити, а тоді вже братися з новими силами за роботу. Дні сприяння: 11, 15. Не пощастить: 14, 17.

Стрілець. Фінансові складнощі згуртують вашу родину й зміцнять почуття. Позичені кошти повернете швидше, ніж сподіваєтеся. День сприяння: 13. Не пощастить: 11, 15.

Козеріг. Приємні сюрпризи та знаки уваги поліпшать ваш настрій і виведуть із пригніченого стану. Влаштовуйте особисте життя. Дні сприяння: 12, 16. Не пощастить: 14.

Водолій. Запровадьте сувору економію, щоб утриматися «на плаву». Варто вживати вітаміни для підвищення імунітету. Дні сприяння: 13, 17. Не пощастить: 15.

Риби. Зоряний період настає для більшості представників цього знаку. Удача вам усміхатиметься. Дехто з одиноких може зважитися на похід у РАГС. Дні сприяння: 12, 16. Не пощастить: 14.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 14, 15, 17 березня.

11 березня — можна віднайти загублене.
12 березня — не говоріть зайвого.
13 березня — день покаяння.
16 березня — відкри-ються таємниці.

Погода

Веселим олівцем

кар16082019

— Я тобі покажу, як красти, негіднику!— Покажіть, дядечку, покажіть. А то мене вже тричі ловили…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки