Овен. Наближаються бурхливі й позитивні зміни у вашому житті. Не намагайтеся в своїй роботі схалтурити — всі помилки доведеться негайно виправляти. Дні сприяння: 4, 9. Не пощастить: 6.

Телець. Вашим успіхам позаздрять навіть недоброзичливці. Опинитеся в центрі уваги. Порада сімейним: не ревнуйте партнера. День сприяння: 8. Не пощастить: 10.

Близнюки. Не поспішайте в справах. Через дрібниці не варто нервувати. Проблеми вирішаться самі по собі. Дні сприяння: 4, 9. Не пощастить: 7.

Рак. Безвихідь може викликати депресію. Наберіться терпіння: ваш час настане через кілька тижнів. День сприяння: 8. Не пощастить: 5, 10.

Лев. Візьміть себе в руки і не доводьте іншим, що ви — «цар звірів». Займіться краще втіленням намічених планів у життя. Дні сприяння: 4, 10. Не пощастить: 8.

Діва. Перегляньте свої погляди, щоб зрозуміти, де ви помилилися і як виправити ситуацію. Жодні підводні камені не завадять вам досягти бажаного в коханні. День сприяння: 7. Не пощастить: 5, 9.

Терези. З’явиться шанс кар’єр­ного зростання, тож не розслабляйтеся і завжди будьте у формі. Сімейних представників цього знаку хвилюватимуть проблеми дітей. Дні сприяння: 4, 10. Не пощастить: 6.

Скорпіон. Доля нагородить вас невдовзі за терпіння. Не витрачайте грошей на купівлю непотрібних речей. День сприяння: 6. Не пощастить: 4, 9.

Стрілець. Чимало часу заберуть у вас дрібні клопоти. Родичі потребуватимуть допомоги і розради. Дні сприяння: 5, 10. Не пощастить: 7.

Козеріг. Відкладені на майбутнє кошти «розтануть» через несподівані витрати. В сімейних конфліктах шукайте компроміс. День сприяння: 6. Не пощастить: 4, 9.

Водолій. Діловий настрій сприятиме успішній розробці серйозних фінансових операцій. Кохана особа може запропонувати романтичну поїздку. Погоджуйтеся на цю пропозицію. Дні сприяння: 5, 10. Не пощастить: 8.

Риби. Поповніть запаси енергії і подбайте про імунітет, візьміть короткотермінову відпустку. Попереду — амбітні кар’єрні плани і вам потрібно бути в тонусі. День сприяння: 7. Не пощастить: 4, 9.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 4, 5 лютого.

6, 10 лютого — будьте обережні за кермом.
7 лютого — відві­дайте стоматолога.
8 лютого — несприятливий день для лікування.
9 лютого — не під­стригайте волосся.

 

Брати наші менші

Брати15092017

«Пасися, овечко, поки тротуар не поремонтували»...

Фото Оксани ЛУК’ЯНЕНКО. м. Житомир.

Лінки