Овен. Навала справ. Вимагатимуть посиленої уваги родичі. Закохані пурхатимуть на крилах любові. Дні сприяння: 7, 12. Не пощастить: 10.

Телець. Успіх у всіх життєвих сферах. Можливі виграш чи інший подарунок долі. День сприяння: 11. Не пощастить: 9, 13.

Близнюки. Хобі може принести додаткові прибутки. У самотніх представників цього знаку намітиться роман, який завершиться весіллям. Дні сприяння: 8, 12. Не пощастить: 11.

Рак. Проблеми з документами на нерухомість. Зверніться за допомогою до впливових друзів. Остерігайтеся застуд. День сприяння: 10. Не пощастить: 7, 12.

Лев. З’явиться шанс розширити справу (бізнес). Надійдуть кошти за минулий період. Не затягуйте святкування, беріться за діло, щоб привабити успіх. Дні сприяння: 8, 13. Не пощастить: 11.

Діва. Вам «світить» робота зранку до вечора, але — за чималі гроші. Проблеми сімейні теж доведеться вирішувати. День сприяння: 10. Не пощастить: 8.

Терези. Ваша інтуїція підкаже, кому із партнерів можна довіряти. Близька особа сподіватиметься на те, що ви нарешті зробите рішучий крок. Дні сприяння: 7, 13. Не пощастить: 11.

Скорпіон. Нудьгувати не будете. Цікаві поїздки розважать і принесуть користь. Надійде вигідна ділова пропозиція. День сприяння: 11. Не пощастить: 8.

Стрілець. Чимало часу приділятимете побутовим проблемам (ремонт чи щось інше). Бережіть нерви, не ображайте своїми поведінкою і непродуманими вчинками того, хто вас любить. День сприяння: 9. Не пощастить: 11.

Козеріг. Очікуйте на перевірку почуттів та знайомства з неординарною особою. Від вашого вибору залежатиме майбутнє. День сприяння: 10. Не пощастить: 7, 12.

Водолій. Романтичні стосунки матимуть хорошу перспективу. Визначте свої цілі й вирішіть нарешті, чого ви хочете. День сприяння: 9. Не пощастить: 11.

Риби. Зміни змусять вас діяти сміливо й раціонально. Стримуйте емоції в стосунках з родиною. День сприяння: 11. Не пощастить: 9, 13.

Несприятливі для здоров’я, «магнітний» день наступного тижня — 15 жовтня.

8, 13 січня — не беріть участі в авантюрах.
10 січня — багато чого встигнете зробити на хвилі творчого піднесення.
11 січня — ваші ідеї підтримають.
13 січня — обманний день.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки