Овен. Майбутня ваша діяльність набере чітких обрисів. Не поспішайте, щоб не прогавити щось важливе. Дні сприяння: 29, 31, 3. Не пощастить: 1.

Телець. Відкладіть серйозні рішення на кращий період. Конфліктів уникайте — вони не на вашу користь. День сприяння: 1. Не пощастить: 2.

Близнюки. Проаналізуйте минулі помилки. Надійдуть хороші новини з далекої сторони. Дні сприяння: 1, 2. Не пощастить: 3.

Рак. Відпочиньте, налагоджуйте особисте життя. Подорожі, спілкування з друзями. Дні сприяння: 1, 4. Не пощастить: 2.

Лев. Активізуються заздрісники й інтригани. З владними особами вам не варто контактувати. Прибуток від операцій з нерухомістю. День сприяння: 2. Не пощастить: 1, 4.

Діва. Можливі зміни, пов’язані з переїздом. Закохані вирішать жити разом. Їхнє почуття подолає всі перешкоди. Дні сприяння: 30, 4. Не пощастить: 1, 2.

Терези. Гарний фінансовий період зі зростаючими прибутками. Виявляйте неабияке терпіння, турбуючись про молодших членів родини. Дні сприяння: 2, 3. Не пощастить: 4.

Скорпіон. Ваш статус може підвищитися. Зростуть витрати, пов’язані з сім’єю та романтичними стосунками. День сприяння: 30. Не пощастить: 2.

Стрілець. Не здавайте позицій, хоча буде нелегко. Оновиться перерване раніше співробітництво. День сприяння: 1. Не пощастить: 31.

Козеріг. У справах виявляйте максимум обережності. Нагадають про себе старі знайомі з інших міста чи країни. День сприяння: 3. Не пощастить: 1.

Водолій. Зможете виконати завдання, які були вам недоступні. Дослухайтеся до голосу інтуїції. День сприяння: 3. Не пощастить: 4.

Риби. Сміливо рушайте, куди ви надумали. Успішними будуть перемовини з іноземними партнерами. Дні сприяння: 1, 2. Не пощастить: 31.

Несприятливі для здоров’я, «магнітний» день наступного тижня — 15 жовтня.

29 жовтня — не сердіться ні на кого, щоб не погіршилося ваше здоров’я.
31 жовтня — не відмовляйтеся від підтримки високих покровителів.
2 листопада — нові знайомства.
3 листопада — не поспішайте в справах.

Брати наші менші

Брати наші менші

Романс для «Джульєтти».

Фото Наталії СУВОРОВОЇ (м. Житомир).

Лінки