Овен. Нелегкі завдання вирішите, доклавши максимальних зусиль. Наберіться терпіння, стримуйте емоції. Дні сприяння: 3, 4, 7. Не пощастить: 1.

Телець. Ваші дії отримають належну оцінку лише через рік. Тоді й буде результат. Шукайте компроміс у стосунках із партнерами. День сприяння: 1. Не пощастить: 2, 4, 7.

Близнюки. Опинитеся на розпутті, не наважуючись зробити вибір через неясності на роботі та в житті. Ведіть перемовини з обома сторонами. Дні сприяння: 1, 2, 3, 5, 6. Не пощастить: 4.

Рак. Не переоцінюйте сили суперників і власні можливості. Проблеми з власністю. Дні сприяння: 4, 7. Не пощастить: 1, 2.

Лев. Приємне спілкування. Доведеться доробляти вже готові проекти для зарубіжних партнерів. Дні сприяння: 1, 2. Не пощастить: 3, 7.

Діва. Варто старанно працювати. Зміняться умови співробітництва, виникнуть нові плани. День сприяння: 3. Не пощастить: 4, 5.

Терези. Навала справ. Доведеться старатися заради поліпшення матеріального становища. Прямуйте до цілі, незважаючи на інших, бо опоненти можуть вам «сісти на шию». Дні сприяння: 5, 6. Не пощастить: 2, 7.

Скорпіон. Усуньте недоліки у ваших проектах. Недоброзичливці спробують видати ваші секрети. День сприяння: 2. Не пощастить: 1, 5.

Стрілець. Дехто зі знайомих вам заздрить. Захищайтеся, зробивши «крок вперед і два назад». День сприяння: 4. Не пощастить: 3.

Козеріг. Встановлюйте власні правила гри, хоча це буде нелегко. Наполеглива праця принесе прибутки. Дні сприяння: 2, 6. Не пощастить: 1, 4.

Водолій. Настав час для вас — досягнете цілі й подолаєте складні проблеми. Зумієте відділити зерна від полови й забезпечити себе блискучим майбутнім. Дні сприяння: 3, 6. Не пощастить: 7.

Риби. Перешкоди в бізнесі й в оточенні. Активні особи намагатимуться керувати вами, але їм це не вдасться. Дні сприяння: 1, 4, 5. Не пощастить: 3.

Погода

Веселим олівцем

Кар12042019

— Хазяїн казав, що коли й надалі такі платіжки за газ та електроенергію надходитимуть, то він з усією родиною до тебе в будку вселиться…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки