Овен. Хтось із оточення може висловити до вас претензії. Дні сприяння: 10, 14. Не пощастить: 13, 15.

Телець. Поліпшення стосунків з начальством настане, якщо ви не будете виявляти надмірну впертість. Фінансова ситуація — не критична. День сприяння: 17. Не пощастить: 15.

Близнюки. Підготуйтеся до етапу, який гарантуватиме благополуччя. Підтримайте старших родичів. Дні сприяння: 12, 13. Нещасливих днів немає.

Рак. Виправте помилки, помиріться, відновіть дружні й любовні зв’язки. В самотніх з’явиться шанс на цікаве знайомство. Дні сприяння: 12, 15. Не пощастить: 16.

Лев. Поліпшення матеріального становища. Знайдуться кошти на ремонт, облаштування побуту, купівлю меблів та обладнання. Закохані пари почнуть спільне життя. День сприяння: 12. Не пощастить: 15.

Діва. Досягнете хороших результатів у професійній сфері. Поїздки будуть благополучними. День сприяння: 12. Не пощастить: 13.

Терези. Домашні клопоти заберуть багато часу. Зберігайте спокій, потурбуйтеся про власне здоров’я. Дні сприяння: 12, 16. Не пощастить: 11.

Скорпіон. Докладіть більше зусиль для зростання прибутків. Сімейних представників цього знаку підстерігає кохання «на стороні». Доведеться робити нелегкий вибір. День сприяння: 11. Не пощастить: 14.

Стрілець. Успішні перемовини та оборудки. Надійдуть хороші новини. День сприяння: 13. Не пощастить: 12.

Козеріг. Ваше становище стане стабільнішим. Поїздка послужить зміцненню стосунків. День сприяння: 15. Не пощастить: 13.

Водолій. Надійде прибуток від оборудок з нерухомістю. Бажано стежити за режимом харчування і сну, щоб підвищити свій енергетичний рівень. Дні сприяння: 12, 15. Не пощастить: 16.

Риби. Знайдеться вирішення проблем, які вас хвилювали вже кілька років. Можливий переїзд. Дні сприяння: 13, 14. Не пощастить: 12.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 10, 16 вересня.

11 вересня — не сумнівайтеся й дійте впевнено.
12 вересня — дослухайтеся до інтуїції.
13 вересня — виявляйте терпіння й витримку.
14 вересня — здійсниться намічене.
15 вересня — у вас відкриється «друге дихання».
16 вересня — конфліктний день.

Брати наші менші

Брати10112017

Надійний охоронець.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки