Овен. Успіх прийде до тих, хто наполегливо прагне до нової мети. З’явиться перспектива зростання прибутків. Дні сприяння: 3, 7. Не пощастить: 9.

Телець. Поновіть зв’язки зі старими колегами, знайомими. Можуть спалахнути почуття до колишніх коханих — аж до пропозиції руки й серця. День сприяння: 6. Не пощастить: 8, 9.

Близнюки. Проблеми, які виникнуть, легко вирішаться. Більше бувайте на свіжому повітрі, відновлюйте сили та енергію. Дні сприяння: 4, 8. Не пощастить: 9.

Рак. Ділові зустрічі будуть продуктивними. У закоханих можливий сплеск почуття. Дні сприяння: 3, 6. Не пощастить: 4.

Лев. Можливі претензії від партнерів, а також нова робота на старій службі. Наведіть порядок удома, шукайте компроміс із ріднею. День сприяння: 5. Не пощастить: 9.

Діва. Вам під силу врегулювати складні ситуації, налагодити нові зв’язки. Перешкоди легко подолаєте. Витрати на родину зростуть. День сприяння: 5. Не пощастить: 6, 7.

Терези. Можливі суперечки з партнерами щодо власності, які вирішаться все ж на вашу користь. Бажано відпочити, взявши відпустку. Дні сприяння: 7, 8. Не пощастить: 4, 9.

Скорпіон. Допомоги очікуйте від знайомих з інших міст і країн. Успішні ділові поїздки. День сприяння: 4. Не пощастить: 3, 7.

Стрілець. Бізнесмени укладуть угоди, які їм принесуть прибутки. Можливе підвищення в посаді, зростання зарплати. В дорозі будьте обачні. День сприяння: 6. Не пощастить: 5.

Козеріг. Активізуйте зарубіжні та іногородні зв’язки з колегами. Високопосадовці звернуть увагу на ваші прохання. Можливі проблеми з дітьми. Дні сприяння: 4, 8. Не пощастить: 3, 6.

Водолій. Реорганізуєте або ж поміняєте робоче місце (офіс). Ваше становище стабілізується. Оновите інтер’єр свого житла чи купите нове помешкання. Дні сприяння: 5, 8. Не пощастить: 9.

Риби. Минуле й сьогодення у вашому житті переплетуться, вплинувши на майбутнє. Подорожі й зустрічі з людьми, які вам довіряють. Дні сприяння: 6, 7. Не пощастить: 5.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 4, 9 вересня.

3 вересня — активний і творчий день.
4 вересня — можливі стреси.
5 вересня — розпочніть курс оздоровлення.
6 вересня — займіться домашніми справами.
7 вересня — очікуйте змін.
8 вересня — присвятіть цей день своєму хобі.

Погода

Веселим олівцем

кар16082019

— Я тобі покажу, як красти, негіднику!— Покажіть, дядечку, покажіть. А то мене вже тричі ловили…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки