Овен. Власникам бізнесу варто ретельніше контролювати дії підлеглих. Остерігайтеся осіб, нечистих на руку. День сприяння: 13. Не пощастить: 17.

Телець. Візьмете на себе лідерство в родині й на службі. На самотніх чекає бурхливий роман. Дні сприяння: 13, 15. Не пощастить: 19.

Близнюки. Комфортний період. За вашу прихильність боротимуться одразу кілька цікавих осіб. День сприяння: 16. Не пощастить: 13.

Рак. Доведеться приймати рішення, які можуть змінити ваше життя. У складній ситуації шукайте компроміс. Дні сприяння: 14, 17. Не пощастить: 18.

Лев. Успіх у професійній сфері. Отримаєте також перемогу в боротьбі за серце коханої людини. Дні сприяння: 13, 17. Не пощастить: 14.

Діва. Кар’єрне зростання. У романтичному плані передбачається перегляд стосунків з обраною особою (можливий шлюб). День сприяння: 15. Не пощастить: 17.

Терези. В очах протилежної статі матимете особливу привабливість. У сім’ї не перекладайте свої обов’язки на чужі плечі. День сприяння: 17. Не пощастить: 14, 19.

Скорпіон. На роботі пануватиме стабільність. Існує ризик розлучення з тими, кого ви любите. День сприяння: 14. Не пощастить: 17.

Стрілець. Більшість проблем вирішаться самі собою. На любовному фронті — затишшя. День сприяння: 16. Не пощастить: 15.

Козеріг. Минулі помилки нагадають про себе. Від романів­одноденок ліпше утриматися. День сприяння: 18. Не пощастить: 16.

Водолій. Насичений період, який принесе приємні враження. Цікаве знайомство може перерости у щось більше. Дні сприяння: 15, 18. Не пощастить: 19.

Риби. Не залишитеся без уваги впливових осіб. Виявляйте більше ніжності до свого життєвого супутника. День сприяння: 16. Не пощастить: 15.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 15, 17, 18, 19 серпня.

13 серпня — активний день.
14 серпня — дослухайтеся до інтуїції.
16 серпня — успіх прийде до тих, хто чітко знає, чого хоче.
17 серпня — конфліктний день.

Погода

Веселим олівцем

Кар09042019

— О, вельмишановний володарю пляшки, дозволь мені переселитися у неї!..

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки