Овен. Не ризикуйте й не позичайте комусь гроші, бо позбудетеся друзів. В особистому житті не спалюйте мости — все згодом владнається. День сприяння: 11. Не пощастить: 6.

Телець. Ваші очікування не виправдаються, а самолюбство може постраждати. Самотні зустрінуть давнє кохання. Дні сприяння: 7, 10. Не пощастить: 8.

Близнюки. Добре подумайте перш ніж на щось зважитися. Допомогу не словом, а ділом отримаєте від близьких. Дні сприяння: 9, 10. Не пощастить: 11.

Рак. Непростий період. Зростуть витрати на родину. Особлива обережність необхідна особам, які пов’язані з фінансовою діяльністю. Дні сприяння: 7, 11. Не пощастить: 9.

Лев. Ситуацію з партнерами вдасться владнати завдяки терпінню та аргументованим доказам. Великих прибутків не очікуйте, але й збитків не зазнаєте. День сприяння: 12. Не пощастить: 8.

Діва. Наберіться терпіння, не поспішайте з прийняттям рішень. Всіляким чуткам не вірте. День сприяння: 8. Не пощастить: 9.

Терези. Конфлікти на роботі позначаться на фінансовій стороні. Власну позицію однак відстоюйте до кінця. Дні сприяння: 10, 11. Не пощастить: 7, 12.

Скорпіон. Зміни на роботі та в родині. Енергетичний потенціал високий. День сприяння: 7. Не пощастить: 6, 10.

Стрілець. Закладете хорошу основу на перспективу. Закоханим не варто звертати увагу на думку оточення. День сприяння: 9. Не пощастить: 8.

Козеріг. Вам нагадають про обіцянки, які ви давали раніше. Остерігайтеся травм. Дні сприяння: 7, 11. Не пощастить: 6, 9.

Водолій. Непорозуміння з партнерами обернеться проблемами. «Пригальмуйте» трохи — і все владнається. Дні сприяння: 8, 11. Не пощастить: 12.

Риби. Допоможуть справитися з непростою ситуацією старі друзі. Родичі потребуватимуть допомоги. Дні сприяння: 6, 10. Не пощастить: 8.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 9, 10, 11 серпня.

6 серпня — хороший день для відмови від шкідливих звичок.
7 серпня — бажано обмежити спілкування.
8 серпня — уникайте різких суджень.
10 серпня — не піддавайтеся на провокації.
12 серпня — не варто наполягати на своєму, шукайте компроміс.

Погода

Веселим олівцем

кар16082019

— Я тобі покажу, як красти, негіднику!— Покажіть, дядечку, покажіть. А то мене вже тричі ловили…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки