Овен. Можливі витрати на бізнес і родину. Завдадуть трохи клопотів молодші члени сім’ї. День сприяння: 14. Не пощастить: 11.

Телець. Поповнення бюджету. Самотні зустрінуть свою майбутню другу половинку. Дні сприяння: 9, 11, 15. Не пощастить: 13.

Близнюки. Відкриються якісь таємниці. Остерігайтеся інтриг. Дні сприяння: 9, 11, 14. Не пощастить: 13.

Рак. Партнер або давній товариш завдадуть проблем. Доведеться повертати борги. Дні сприяння: 9, 11, 14. Не пощастить: 12.

Лев. Дійте акуратно, щоб не «підставитися» на роботі. Можуть загостритися хронічні недуги, зокрема, пов’язані з органами дихання. День сприяння: 10. Не пощастить: 11.

Діва. З’являться нові партнери й союзники. Проблеми вдасться вирішити, проявивши терпіння та наполегливість. День сприяння: 11. Не пощастить: 12.

Терези. Фінансові проблеми не очікуються. Однак і витрати будуть немалими. Уникайте конфліктів у родині. Дні сприяння: 13, 14. Не пощастить: 10, 15.

Скорпіон. Цікаві ділові поїздки, постійні прибутки. Непростий період у одружених, але їх помирять родичі та діти. День сприяння: 10. Не пощастить: 13.

Стрілець. Можливі пропозиції з гарною перспективою. У деяких представників цього знаку з’явиться нове житло. День сприяння: 12. Не пощастить: 11.

Козеріг. Якщо виникнуть матеріальні претензії, варто порадитися зі знаючими людьми. Бережіть здоров’я. День сприяння: 14. Не пощастить: 12.

Водолій. Не перевтомлюйтеся, економте сили й енергію. Стережіться конкуренції та дійте дипломатично. Дні сприяння: 11, 14. Не пощастить: 15.

Риби. Розвиток зв’язків у бізнесі, кар’єрне зростання. Недоброзичливці активізують­ся, тож виявляйте обережність. Дні сприяння: 12, 13. Не пощастить: 11.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 10, 11 липня.

 9 липня — зниження життєвого тонусу.
11 липня — обманний день.
12 липня — у справах виявляйте наполегливість.
13 липня — приємні новини.
14 липня — не хапайтеся одразу за все, що хотіли б зробити.
15 липня — творче піднесення.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки