Овен. Великих справ не очікуйте. Можуть вирішитися питання з нерухомістю. Неприємностей з фінансами завдадуть люди, на яких ви й не сподівалися. Дні сприяння: 2, 7, 8. Не пощастить: 4.

Телець. Зміна сфери бізнесу чи роботи. Старі зв’язки допоможуть переорієнтуватися. Поповнять бюджет невеликі суми. Дні сприяння: 4, 8. Не пощастить: 2, 3.

Близнюки. В професійній сфері намітиться прогрес. Ваші зусилля начальство оцінить і ви отримаєте відповідну винагороду. День сприяння: 7. Не пощастить: 4, 6.

Рак. Успішні зв’язки та домовленості з партнерами, поїздки за кордон. Уникайте конфліктних ситуацій, пов’язаних із фінансами. Дні сприяння: 2, 8. Не пощастить: 7.

Лев. Важливі справи краще відкласти. У сімейних представників цього знаку можливі непорозуміння в родині, а в закоханих — конфлікти. День сприяння: 5. Не пощастить: 2, 6.

Діва. Активізуються таємні недоброзичливці. Не розраховуйте на великі прибутки. День сприяння: 4. Не пощастить: 6.

Терези. На роботі та вдома проблеми успішно владнаються. Друзям знадобиться ваша допомога. Дні сприяння: 6, 7. Не пощастить: 3, 8.

Скорпіон. Контакти з іноземними партнерами. Деякі зміни у житті змусять вас трохи похвилюватися. День сприяння: 3. Не пощастить: 2, 6.

Стрілець. Зможете благополучно завершити старі проекти. У спілкуванні з колегами стримуйте емоції. День сприяння: 5. Не пощастить: 4.

Козеріг. Шукайте компроміс, щоб мати нових спільників та підтримку оточення. Дні сприяння: 3, 7. Не пощастить: 2, 5.

Водолій. Вигідні оборудки. Керівництво підтримає ваші пропозиції. Можливе підвищення в посаді. Дні сприяння: 4, 7. Не пощастить: 8.

Риби. Творче піднесення, зростання популярності. Однак остерігайтеся інтриг у колективі. Дні сприяння: 2, 5, 6. Не пощастить: 4.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 2, 4 липня.

3 липня — беріться за справи, які давно відкладали.
5 липня — довіряйте інтуїції.
6 липня — дослухайтеся до порад родичів і друзів.
7 липня — найвдаліший день місяця.
8 липня — вирішення фінансових питань відкладіть.

Погода

Веселим олівцем

Кар19032019

Красива, в тренді, молода.Всі знають, що вонаСторічний відзначає ювілейІ радує новинами людей!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки