Овен. Стабільний період. Хороші прогнози на поліпшення вашого становища. Розраховуйте на додатковий прибуток. Дні сприяння: 5, 8. Не пощастить: 10.

Телець. Успіху, на який ви розраховували, не досягнете, якщо будете суперечити керівництву. Остерігайтеся приймати непродумані рішення. День сприяння: 9. Не пощастить: 7.

Близнюки. У професійних справах щаститиме, а ось в особистому житті можливі деякі складнощі. Непорозуміння через старі борги. День сприяння: 4. Трохи похвилюєтеся: 8.

Рак. Не перевтомлюйтеся, працюючи на службі. Діючи неспішно, зробите більше й уникнете неприємностей. День сприяння: 4. Не пощастить: 6, 7.

Лев. Справи йтимуть успішно. В сім’ї запанує гармонія. Операції з нерухомістю можуть принести прибутки. День сприяння: 7. Не пощастить: 10.

Діва. Шукайте компроміси, тоді обставини складуться для вас досить сприятливо. Стосунки з родичами поліпшаться. День сприяння: 6. Не пощастить: 7.

Терези. Давні проблеми благополучно вирішаться. Розраховуйте на нову посаду, зростання зарплати чи премію. Дні сприяння: 8, 9. Не пощастить: 5, 10.

Скорпіон. Особливих подарунків долі не чекайте. Якщо є змога, візьміть нетривалу відпустку, відновіть сили. День сприяння: 5. Не пощастить: 4, 8.

Стрілець. Багато зустрічей з партнерами, вигідне співробітництво. Проблеми, пов’язані з минулим і нерухомістю, відійдуть. День сприяння: 7. Не пощастить: 6.

Козеріг. Проекти, розпочаті раніше, доведеться доробляти. Контролюйте ситуацію, перевіряйте документи, щоб не пропустити помилок. Дні сприяння: 5, 9. Не пощастить: 4, 7.

Водолій. Азарт і винахідливість допоможуть подолати перешкоди. У закоханих з’явиться можливість вирушити в спільну мандрівку. Дні сприяння: 6, 9. Не пощастить: 10.

Риби. Присвятіть більше часу особистим справам. Декому із самотніх представників цього знаку запропонують руку і серце. Дні сприяння: 4, 7, 8. Не пощастить: 6.

Несприятливі для здоров’я, «маг­нітні» дні наступного тижня — 6, 9, 10 червня

4 червня — небажано перебувати у великому скупченні людей.
5 червня — не перевтомлюйтеся.
7 червня — сприятливий день для різних справ.
8 червня — не дуже переймайтеся чужими проблемами.
9 червня — конф­ліктний день.

Погода

Веселим олівцем

Кар19032019

Красива, в тренді, молода.Всі знають, що вонаСторічний відзначає ювілейІ радує новинами людей!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки