Овен. Не прагніть нових досягнень, а збережіть уже завойовані позиції. Романтичні зустрічі згодом принесуть розчарування. Дні сприяння: 16, 20, 22. Не пощастить: 21.

Телець. Стриманість і раціональний підхід стануть у нагоді при вирішенні проблем. Розраховуйте на поповнення вашого бюджету. День сприяння: 16. Не пощастить: 18, 19.

Близнюки. Період стабільності. Однак придивіться уважніше до колег — хтось хоче влаштувати вам перешкоди в діловій сфері. З коханою особою поводьтеся делікатно. Дні сприяння: 19, 21. Нещасливих днів немає.

Рак. Візьметеся втілювати в життя одразу кілька проектів — і успішно. Старі конфлікти вирішаться самі собою. День сприяння: 19. Не пощастить: 22.

Лев. Зосередьтеся на поточних справах і не будуйте далеких планів. Стосунки з колегами і коханою людиною можуть бути вибуховими. Дні сприяння: 19, 20. Не пощастить: 22.

Діва. Не піддавайтеся чарам ілюзій. Зайва довірливість призведе до розчарувань. День сприяння: 18. Не пощастить: 19, 20.

Терези. Демонструйте упевненість у власних силах, але й не цурайтеся чиєїсь допомоги. Ваше фінансове становище зміцниться. Дні сприяння: 20, 21. Не пощастить: 17.

Скорпіон. Можливі зміни у професійній діяльності. Досягнете гармонії в родині ласкою та ніжністю. День сприяння: 17. Не пощастить: 16, 20.

Стрілець. Не розслабляйтеся і не чекайте легкого життя. Підприємцям не варто укладати нові контракти. Шукайте компроміси в особистих стосунках. День сприяння: 19. Не пощастить: 18.

Козеріг. Ваша продуктивна праця матиме належну винагороду. Колеги підтримають вас. День сприяння: 21. Не пощастить: 19.

Водолій. Спрямуйте сили на те, щоб утримати завойовані позиції. Не ревнуйте партнера. День сприяння: 21. Не пощастить: 22.

Риби. Не ховайтеся від проблем удома. Самотні представники цього знаку можуть закохатися. Дні сприяння: 16, 20. Не пощастить: 18.

 

Несприятливі для здоров’я, «маг­нітні» дні наступного тижня — 17, 18, 19 квітня

16 квітня — на лоні природи наберетеся енергії та сил.
20 квітня — ваші ідеї підтримає оточення.
21 квітня — стримуйте емоції.
22 квітня — конфліктний день.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар18012019

— Галю, а пам’ятаєш, як я зі школи додому твій портфель носив?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки