Овен. Подумайте над тим, що потрібно змінити у вашому житті. Але перед цим згадайте примовку: «Сім разів відміряй — один раз відріж». День сприяння: 13. Не пощастить: 14.

Телець. Будьте готові піти навіть на деякі жертви. Легко розставайтеся з тим, що «вислизає» з рук. Дні сприяння: 12, 17. Не пощастить: 14.

Близнюки. Вирішуйте конкретні завдання й не витрачайте сили на дрібниці. Для успіху потрібні чіткий розрахунок і дисциплінованість. Дні сприяння: 12, 16. Не пощастить: 15.

Рак. До ваших порад будуть прислухатися родичі й друзі. Але не беріть на себе їхні проблеми. День сприяння: 12. Нещасливих днів немає.

Лев. Стримуйте емоції, виявляйте більше терпіння до опонентів. Інакше вашому сімейному благополуччю й спілкуванню з друзями загрожують проблеми. Дні сприяння: 13, 17. Не пощастить: 14, 15.

Діва. Беріть ініціативу у власні руки. Клопоти, пов’язані з кредитами, відійдуть. День сприяння: 14. Не пощастить: 16.

Терези. Відкараскатися від родинних справ не вдасться. Уникайте конфліктів з близькими. День сприяння: 16. Не пощастить: 13, 18.

Скорпіон. Нові знайомства, легкий флірт. Ви знаєте, що робите, тож не зважайте на думки оточення. День сприяння: 14. Не пощастить: 13, 15.

Стрілець. Не витрачайте нагромаджені кошти — вони згодом знадобляться. Романтичні побачення. День сприяння: 15. Не пощастить: 14.

Козеріг. Довідаєтеся багато нового й цікавого про своїх родичів і знайомих. Не вдавайтеся у спілкуванні до нотацій і звинувачень. Дні сприяння: 17. Не пощастить: 12, 15.

Водолій. Те, що у вас викликає сумніви, обговоріть із близькою особою. Живіть нинішнім днем, не зазираючи надто далеко в майбутнє. День сприяння: 14. Не пощастить: 18.

Риби. Розпочаті справи доведіть до завершення. Якщо переключитеся на щось інше, можете чимало втратити. Дні сприяння: 15, 16. Не пощастить: 14.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 12, 14, 17, 18 березня

13 березня — приємні зустрічі з друзями.
15 березня — з’яви­ться шанс втілити ваші плани в життя.
16 березня — творче піднесення.

Погода

Веселим олівцем

Кар15032019

— А вчора моє ребро заявило, що я сиджу їй у печінці…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки